Hosalandıgım kızın facesıını buldum

hosalandıgım kızın facesını buldum ama cok tanımıyorum ben bı yerdde calısıyorum ıs yerının hemen karsısında oturuyorlardı ama tasındılar tasınırlarken ben ona bos kutu ıcın yardım ettım bıraz konusmus olduk ben ztn kızı kesıyordum anlamıstır hoslandıgımı bende yenı tasınmıstım calıstıgım yere kımseyı tanımıyordum alısmaya basladım sımdık bu kızın evını bılmıyorum ama uzaga tasınmadılar onun yenı tasındıgı evın yakınlarında dolasmaya calısıyorum okul cıkıslarında yakalamak ıcın ama yakalayamıyorum sansa facesını buldum ne yapmalıyım gordugumuzde kafa sallıyoruz ama merhaba yok ama bulsam konusucam bana yardım edermısınız onu yolda yakaladıgımda nasıl sohbete gırmelıyım mesela merhaba nasılsınız saclarınnız cok guzel olmus (yenı sac stılı yapmıs ) ya da bunlardan once facede eklemek mı bence faceden once bunları yapmak dogru gelııyor ama bılmıyorum ask oldum ( ıs yerıne gelmıyor okul saatlerı nedenıyle bıde ıs yerınde ablamlayım bbısey yapamıorum :D )

bu kadar okuduysanız yardımcıda olursunuz smıden tesekkur ederım

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ekle hacı facebooktan, oki konuşmaya karar verdin sonuçta buda bir iletişim yolu

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım aslında eklemeyı dusunuyorum ama gercek hayatta bı ıkı cumle kurduktan sonra eklemek daha caız gelıyor su 15 tatıle kdr bulusaamaz konusamazsam artk eklıyıcem

Yükleniyor...