Kızın erkekten büyük olması sizce .......

Şimdi arkadaşlar bir erkek olarak kızın yaşının erkekn 3 veya 4 yaş büyük olması ne gibi sorunlar doğurur :) cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben kendi yasıtlarımı bile istemem :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hıc bır problem olmaz : )))) su ıcerken sen ona getırırsın.beraber susadıgınızdada oncelıgı sen ona verırsın : )) bır bu.baska bır problem olmaz : ))

0|0
    0|0
    • Ama küçük olan bnim suyu benim içmem lazım

• e tamam ıste : )) o senden su ıstedıgınde buyugun olarak sen ona gotureceksın aynı anda susadığınızda o oncelıgı sana verecek /// saka bır yana aradaki fark cok degıl bu yüzden endıselenme.

• He şimdi anladım :) su olayı kolay iş hatun zor iş hatun çok datlı :) :)

• muhabbette sorun cıkıyo fıkırler bıle farklı oluyo

0|0
    0|0
    • O bence birazda ön yargıdan kaynaklanır en ufak bir sorunda yaş farkına bağlanır anlaşmazlığın sebebi :)

• Sebepbo canım dene gör :)

• Denemek lazım :)

• kişilik önemlidir gerisi sadece aptal saptal rakamlar..

0|0
    0|0
  • Ezik hissetmez mısın kendıni

0|0
    0|0
    • Soruyu sorma sebebim :) kızın yaşı kaç dediklerinde vereceğim cevabın verdiği eziklik :)

Erkekler Ne Diyor 3

• sorun olmaz ya arada sıkıntı oldumu ben küçüğüm ayağına yatarsın yararı olur. e bide senden 3 4 yıllık bir tecrube farkı var daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Tabi kız dediğin olgun olacak :)

• sadece olgunluk yetmiyor tecrube deneyim de olmalı birde kadın kendini tanımış kendini keşvetmiş olmalı ne istediğini ne vermesi gerektiğini bilmeli

• 0|0
    1|0
  • durmak yok yola devam yaşı sorun etme fazla olgun göstermiyorsa

0|0
    0|0
    • Yokya minyon bişe ilk gördüğümde asılmak için yol yapacaktım yaşını duyunca şok geçirdim ben bele aynı dır diye düşünüodum

• tamam o zaman harika sana büyüklük yapsın hem :)))

Yükleniyor...