Erkekler bir kıza çiçek ya da gül aldınız diyelim

O kız sevdiğiniz kişiysemi alırsınız yoksa herkesemi alırsınız? ya da hemen alırmısınız hiç aldınızmı almadınızmı? mesela benm sevgilim bana hiç gül çiçek almadı :( bu yüzden ayrıldım ondan. eğer sevseydi alırdı

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• oooooo alınmazmı yaa ben bütün odamızı gül yapraklarıyla bile doldurduğum oluyordu. kadınlara çicek alacaksın

1|0
    0|0
    • :( evet ya biz en ufak bir çiçekle bile mutlu oluyoruz :(

Erkekler Ne Diyor 12

• yanlış yapmışsın bende sevgililerime çiçek almadım ama çiçek alan birinden daha çok mutlu ettim.. öyleki benden çiçek istemediklerini kendi tarzımın daha romantik olduğunu söylediler.. bir erkek zorlanmamalı o tip şeylere sonra sonuç böyle olur adfafsdf link

0|0
    0|0
  • eqweqw evlenme bence sen :D

0|0
    0|0
  • sevıyorsam alırım ona deger veren kısı alır zaten

1|0
    0|0
    • Dimi yaa. o odun almadı bana öküz. demekki değer vermedi

• Elimizde karanfil sepeti herkese dagitarak gezen ablalar biz degiliz.

0|0
    0|0
  • çiçek almadı diye ilişkimi bitirilir :) ben mevsimi olmadığı halde gittim papatya buldum ama bulmaz olaydım :)

0|0
    0|0
    • işte bak sen almışsın.o odunda alabilirdi ama ne anlarki o salak. isteyen alırdı almadığı içinde böyle terkettim onu işte haketti. hala düşündükçe sinirleniyorum ya :D

• kişiden kişiye göre değişir o kız senin kıymetini bilememiş. bana alsaydın nasıl bilirdim kıymetini :) senin o kızada benm bıraktğım insan gibi biri lazım

• haha süpersin sen ya :) aynen kıymet bilmedi sonradan aklı başına geldi ama iş işten geçmişti artık :)

• heidyeden kasıt sadce cicek almakmı yani zihniyet bumu yapmayın Allahınızı severseniz peyganber efendimiz demişki .s.a.v tebessüm etmekte güzeldir bayan kadına kadında bayana tebessümden daha güzel ne verebilirki

0|0
    0|0
  • çiçek bir kibarlık göstergesidir bir mutluluk simgesidir. herkese alırım. sevgi için çiçek alamzdım yapmak isteğigi şeyleri yapardım veya çok hoşuna gidipde alamadığı şeyleri alırım.

0|0
    0|0
  • Sadece sevgilime alırım kimseye almam.

0|0
    0|0
  • sevgi çiçekle ölçülmez bunu bil

0|0
    0|0
  • kırmızı gül aldığım çok oldu...

0|0
    0|0
  • kız sevdıgımse alırım tabı en kırmızısndan ;)

0|0
    0|0
  • tamam hediye çiçek önemli ama koca ilişki bir gülle bitmez ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok ilginç :) Bende çiçek alınmasından hoşlanmıyorum. Örnegin sevgililer gününde tek bir gül ile dolaşan bayanları görünce tuhaf geliyor bana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...