Beylerr yardımcı olursanız seviniriim. :)

Arkadaşlar sınıfımda bir çocuk var. Kaba birii değil diğerleri gibi. Yeri geldiği zaman kibar.. Onunla bir ara aynı servisteydik. Servisten o benden önce indiğinde beenii kapının önünde beklerdi. Artık serviste yok tabi. Arada kablaşıyor, kanka falan dediği de oluyor. Ben bir ara benden hoşlandığını düşünmüştüm, kibar davranıyordu çünkü. Ama bilmiyorum belki de o herkese böyle davranıyor..

Ama şöyle bir durum var sıınıfımdaki kızların yanına oturduğu oluyor, kız arkadaşlarım elini onun omzuna koyuyor hiçbir şey demiyor. Ama ben gidip onun yanına oturduğum da kalkıyor. Bu durumu anlayamadım. Benden hoşlanıp hoşlanmadığını da anlamıyoru. Kimseyle çıkmamış doğru düzgün çekingen de bir tip. Biri beni yönlendirsin?

Güncellemeler:
yani arkadaşlar bazen hareket falan çekiyor ben kızıyorum küsüyorum falan. ama şu sıralar yok yani. mesela ben süslenirim falan bu hemen; "tamam tamam çok güzelsin" falan diyo bana :) "makyaj mı yaptın" diyo bazen sataşıyo bazen omuz atıyo vs.. ama sınıftaki diğer kızlara da sataşıyor. hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorum bu yüzden..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk bana benziyo lan :)

Aynısını yaşadım , yanından kalkıyorsa kesin hoşlanyor .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ondan hoşlandığını belli et,hoşlanıyorsan tabii,yoksa hiç uğraşma uzak dur,büyük ihtimal hoşlanıyor senden.

1|0
    0|0
    • hoşlanıyorum çok tatlı bir çocuk. belli etmeye çalışıyorum ama beni yanlış anlar diye korkuyorum.

• bu arkadas biraz sana karsi cekingen olmali.Onunla konus durumunu ve duygularini anlat.hersey diyalogla cozulur..selamlar

1|0
    0|0
    • yok ya sonra uzak durur benden

• köşeye sıkıştır zorla öp

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...