Bundan 3-4 sene öncesine kadar Fenerbahçe yabancı sınırı kalksın diye bas bas bagırırken?

Avrupadaki takımlarla mücadele etmemiz mümkün değil derken,en başta galatasaray ve galatasaraylılar karşı çıkıyodu amaçları Türk futbolunu,Türk futbolcularını bitirmek diye,galatasaray ve galatasarayların derdi Türk futbolu ve futbolcuları değildi bunu herkes biliyor tek sıkıntıları fenerbahçe arayı açar korkusuydu tabi gün geldi devran döndü galatasaray ve galatasaraylılar stadı yapınca ellerine iki kuruş para geçince Türk futbolunu ve futbolcularını unutup yabancı sınırının kalkması için ellerinden geleni yapıyorlar ve üstüne utanmadan fenerbahçe bizden korkuyor arayı açarız diye diyorlar,şimdi soruyorum Fenerbahçe geçmiş bu kadar ısrar etmesine ragmen galatasaray ve galatasaraylılar en başta karşı çıkmıştı şimdi Fenerbahçenin kısasa kısas yapıp inadına karşı çıkmasını neden dert oldu bu kadar?

Güncellemeler:
Arkadaşlar soruma cevap veren galatasaraylılarla çok güzel şekilde tartıştık konuştuk,demogoji yapanları,konuyu başka yere çekenleri engelliyorum tavrım bu.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen öyle şimdi kalksın diyorlar :)

3|5
    2|4
  • Yabancı sınırı sadece takımların işine yarayıp ya da yaramaması mesele değil burada Türk futbolcularına ihtiyaç duyduğundan ne yazık ki Arda'lar da zor yetişecek biraz da takım olayından çıkıp oyuncu bakımından da konuşun

0|0
    0|1
    • yazdıklarımın tamamını okudunmu ?3-4 sene önce ozaman galatasaray ve galatasaraylılar neden karşıydı fenerbahçeye amacınız Türk futbolunu ve Türk futbolcularını bitirmek diyodu

• cezanız bitince ben görürüm azizi yabancı kalksın diye yırtınacak

0|0
    1|2
  • Yabancı sınırlaması olmasa Galatasarayın arkasından Nal toplarsınız

0|6
    2|4

Erkekler Ne Diyor 8

• 6+0+4 uygulaması mantıksız 3 sene öncede böle uygulama yoktu 6-7 yabancı ve biri çıkıp biri girebiliyodu şimdi durum çok farklı.. Mantığıda yok aslına :) Tek mantığı FB şike yaptığını bütün ünya kanıtladı çilek diye tabir edilen transferlerden yapamayacak olması avrupayada giemiyoruz ligde böle idare ederiz üşüncei hakim Demirörende tam estk diyo özet bu :)

1|2
    1|2
    • senin cevabın tamamen ergence bir cevap 6-2-2 vardı geçen sene ona niye tamam demediniz? gerçi ergence cevap veren birisine cevap bile hata

• geçen sene 6-2-2 vardı yine kalksın istiyodunz

• E Fnerbahçeninde o zamanki tavrıyla şimdiki tavırları niye değişti dönekmi? komik bir soru ona bile kalksın erken 6+0 getirdiler itirazlar normal değilmi? Herkez kendince bakıyor kimin işine ne geliyosa ama ne GS ne FB bu sistem yanlış..

• Şuanda bu size dert olmuş işte şuan istememenizin sebebi kısasa kısas değil arayı açacağımızı bildiğiniz için.Türlü türlü oyunlar oynadığınız olabilirmi.Mesela Azizenin sezon başında Galatasaray'a Türkiye liginden futbolcu aldırtmıcam demesi. ?Fatih terimin gitmesindede adım gibi eminim parmağı var o adamın. Yıllardır şike yapıyorsunuz sırf o yüzden bizle eşit durumdasınız şuanda yoksa biz o arayı çoktan açmıştık.Bakıyorum ki şuanda bu durum size baya bir dert olmuş ötmeye başlamışsınız yine.

3|0
    0|0
    • cahil herif 3-4 sene önce niye karşı çıkıyodunuz fenerbahçe arayı açar diye mi,yusuf yusuftan dolayı mı,açlıktan nefesiniz kokarken fener arayı açar diye Türk futbolunu ve futbolcularını kullanarak (milli duyguları kullanarak) fenerbahçeyi kötülerken şimdi niye yabancı sınır Türk futbolu içn engel diyosunuz renk değiştiren bukalemunlar.

• @soran : engelleyerek yazılmasına engel olan sensin. altta kalan sensin bari bu kadar ele vermeseydin. şimdi sen benide engellersin soran arkadaş. madem soru soruyorsun ve cevaplanmasını istiyorsun o zaman her yazılana saygı duyacaksın!

• Ayakta öleydin iyiydi :)onur lazımdır bazen sadece ölmek için değil kaçmadan çarpışmak için sorancan :)

• bir zamanlar (2011) ekonomik ve sportif olarak çöktüğü için yabancı oyuncu alamayan galatasaray o zamanlar sınırlamayı destekliyordu

3 Temmuz operasyonu ekonomik ve sportif olarak çökmüş bitmiş Galatasarayı yeniden güçlendirip Fenerbahçenin karşısına çıkarma operasyonudur ama kimse şunu unutmasın

Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyları vardır. (Aykut KOCAMAN)

0|2
    0|1
  • Doğrudur dediğin kardeş, statları nasıl aldığını da biliyoruz onların. Adnan Polat'ın Tayyip'i Arena'ya getirip "Türkiye'de 30 milyon GS'li var başkanım" diyerek boğuk sesiyle yalakalıklar yaptığını da. Zamanında hakemin yazı tura yaptığı parayı çalmayı düşünecek kadar fakir olan, halktan para toplayan bir takımın sonradan görmeliğini dile getirmen de iyi olmuş. 2 kuruş para olunca şimdi artistliklerinden geçilmiyor

2|0
    0|4
    • kesinlikle artıladım en iyi cevap seçicem.

• link omba-patlatacagiz.htm

• e şimdide Fenerbahçe kalkmasını istiyor geçen Aziz Yıldırım bu konuyla ilgili açıklama yapmıştı azıcık araştıralım iki takımda menfaatlerini düşünüyor objektif olan bu

0|2
    2|2
    • bunu normal gözle bakan herkes bilirki,ben fenerbahçenin zamanında bana karşı çıktınız,şimdide ben karşı çıkıyorum tavrı içinde olduguna adım gibi eminim.

• galatasaray ali samiyenin oldugu araziye stad yapıcam dese kendi imkanlarıyla kaç senede stadı yapardı bilyomusun sen ?

• o anlamda katılıyorum ki ben zaten Galatasarayın o dönemki imkanlarıyla hemen yapamıycağını biliyorum Futbolda stad işleri fazla uzun sürdüğünde takımlarda sıkıntı oluşur ama benim kast ettiğim şey bu değil bedava falan değildir sonuç olarak Devlet karlı çıktı kaldıki Galatasaray arazi satışıyla uğraşmak istemedi Devletin teklifini kabul etti . İstese Beşiktaşta şuan böyle birşey yapabilirdi

• o zaman gs yabancı sınırı kalkmasın istiyodu şimdi ise gs yabancı sınır kalksın diyo fb de muhalefet olsun diye kalkmasın diyo...

0|2
    1|2
    • bende diyorumki fenerbahçenin karşı çıkması galatasaraylıların neden zoruna gidiyor geçmişte yaptıklarını bildikleri halde?

• yönetim değişti vizyonda değişti.Sorunuzun cevabı bu.

• Yahu fenerbahçe kalksın dediğinde yabancı sınırlaması kaçtı?

0|2
    2|2
    • ben dogruları yazıyorum sen dogruları kabul etmiyosun olan bu sadece

• offf ben aksini demedim zaten.Aynı şeyleri konuşuyoruz.Sizde döndünüz bunu kabul edin. :)

• galatasaraylıların amacı üzüm yemek değil ki bağcıcı dövmek.

sırf fenerbahçeye karşı olmak için şimdi zıplıyorlar . eğer fenerbahçe çıkıp yabancı sınırı kaldırılsın dese bunlar çıkar hayır aynen devam derler

0|0
    0|1
Yükleniyor...