Siz ne düsünürdünüz rahatsız oldum ...

yeni başladıgınız iliskide sevgiliniz bir arkadasının resmini yollayıp buna birini bulsana falan dese ne düsünürsünüz ? Sevgilim iki üc kere yaptı bunu rahatsız oldum.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ne münasabet ben çöpcatan mıyım sürekli bunu yapıyorsun rahatsız oluyorum de belki bırakırr. harbi itici.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• anlaşılan senin verdiğin degeri o sana vermiyor . seni bu işi yapacak durumda görmesi ne itici.

0|0
    0|0
  • Bunu huy edinmeden ona bundan rahatsız olduğunu ayrıca insanları biraraya getirmenin sonrasında kavga ettiklerinde veya ayrıldıklarında sana sıkıntılı dönemler yaşatabileceğini anlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • p**evenk miyim ben de vazgeçer söylemekten

0|0
    0|0
  • (: ekürünü de peşine takıcak, sizi yemeyi düşünüyorlar her şey net.

0|0
    0|0
  • kız olsam ben çöpçatanmıyım diye düşünür rahatsız olurum ! hadi sevgilinin arkadaşı senin yakın arkadaşını görüp hoşlansa derdinide sana açıklasa iyi hoş ama bunu yapması tuhaf olmuş!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet çok rahatsız edici bir durum, hem de ilişkinin başında :( saçmalamış bence

0|0
    0|0
  • kullanılıyor musun acaba?

0|1
    0|0
    • +100 , soran frkında olmak istemiyor ama , vatandaş cinsel konularında çevre genişletmeye çalışıyor bu konuda. Ne tip insanları sevgili diye bağrına basar bu kızlar , anlamak mümkün değil

• O kişiye sevgili denilmez artık -,-

0|0
    0|0
  • Senin p.zenvenginmiyim lan ben derdim!

0|0
    0|0
Yükleniyor...