Fenerbahçe neden yabancı sınırlamasına destek veriyor?

Zannedersem Türkiyede sadece FB yabancı sınırına destek veriyor sizce neden?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Nedeni belli eğer yabancı sınırlaması kalkarsa Galatasaray Sneijder ve Drogba dünya yıldızlarını transfer edecek ,Fenerbahçe ise bu tarz transferler yapamayacak sonra Aziz Yıldırım kendi taraftarına nasıl hesap verecek?Zaten hiçbir dünya yıldızı Avrupada Mücadele etmeyen Şike yaptığı Hem TC Mahkemeleri hemde UEFA tarafından tescillenmiş bir takıma imza atmaz atarsada futbolcu imajını kaybeder,hiçbir dünya yıldızıda imajını kaybetmeyi istemez

Kendilerine güveniyorlarsa kararlarını değiştirsinler bakalım kim hangi yıldızı alıyormuş görelim.

2|3
    4|2
    • Süper Yorum:)Zaten Aziz Yıldırımı artık Fbliler bile istemiyor yabancı sınırı kalkarsa hiç istemezler:)

Erkekler Ne Diyor 18

• bundan 3-4 sene önce fenerbahçe bas bas bagırıyodu yabancı sınır kalksın,yoksa avrupadaki takımlarla mücadele etmemiz imkansız diye ve buna en başta galatasaray ve galatasaraylılar karşı çıkıyodu amaçları Türk futbolcuları,Türk futbolunu bitirmek diye,o dönem galatasaray ve galatasaraylıların derdi Türk futbolu ve Türk futbolcuları değildi,amacı Fenerbahçe arayı açma korkusuydu şimdi stadları yapıldı az çok ellerine para geçti diye kalkmasını istiyorlar ve fenerbahçede sen bana karşı çıkıyodun şimdide ben sana karşı çıkıyorum inadına diyor.Fenerbahçe yerine sen olsaydın aynı şeyi yapmazmıydın?

2|4
    0|4
    • soran soruma cevap vermedin ?

• Çünkü hiç fenerli erkek bu sitede galatasaray ve galatasaraylları sinir etmyor açıktan cevaplarım ve sorularım galatasaraylıları çıldırtıyor senide çıldırttıgı,o soruları ben sormuyorum benim adaımı öyle çıkartan baroş nicki sübyan,demediğim laf kalmadı telefon numarasını adresini vermedi sonrada inadına böyle bişi yaptı,bu sitenin yaş grubu -18 çogusu gsli yani ondan dolayı bu durum söz konusu,ama kızlara özelden mesaj atıyor rahatsız ediyor dedin ya içimi yaktın,sürekli aynı bedduayı edicem sana

• fenerin ne bok oldugunu zaten biliyoz şikeden baska işiniz yok sizin

• galatasaraylıyım fakat sezon başı alınan bir karar ve bu yüzden yerli transferde büyük para harcayan fb kısmen haklı.önümüzdeki sezona destek verirlerse o zaman haksız olurlar.kendi başkanları istemişti zamanında sınırsız yabancıyı

1|1
    0|0
  • Böyle bir soruyu gizli sorduğuna göre provakasyon amaçlı sormuşsun merak ettiğin için sorsan gizlenmezdin.

Fenerbahçe bu konuda yalnız kaldı hiçbir kulüp yanında olmadı karşı çıktı ama Fenerbahçe tek başına direndi YABANCIYI SINIRLAMAYIN SINIRSIZ YABANCI OLSUN BU SAÇMALIK dedi.

sonra bu kurala uymak için transfer politikasını buna göre yapıp yerli oyuncu almaya başladı.

Yumurta kapıya dayanınca Galatasaray yabancı sınırını kaldırın diye yırtınmaya başladı ama nafile iş işten geçti. boş yere yerli oyunculara dünyanın parasını ödemedik

0|1
    0|1
  • Şimdi de destek mi vermiş ? Bir ara kalkması için sınırlamanın, çaba sarfediyordu.

0|0
    0|0
  • Bunu aslında gslilere sorman lazım 3 sene önce onlarda destek veriyordu acaba amaçları neydi 3 sene önce, ne değişti de desteklerini çektiler bunun cevabını bulursan bu sorununda cevabını almış olursun

1|2
    0|5
    • Alltaki yaşlı amcaya durumu anlattım

• o zaman sorunun cevabını buldun

• Gs hiç bir zaman destek vermedi.

• Herşey açık alında etek vericek tabiki yoksa GS rakipsiz olur..

0|3
    3|0
  • yabancı sınırlaması olması galatasaray bütün yıldızları toplar buda fenerin işine gelmez türkiyenin bayerni gibi bişey oluruz o yüzden avrupadaki başarımızı cekemiyolar kodumu tüpçüsü bir gitsede türk futbolu rahatlasa

0|1
    0|0
  • Çünkü galatasaraydan korkuyor :D

1|2
    3|2
  • Galatasaray'ın diğer mevkilerini de Sneijder, Drogba, Muslera, Melo seviyesine çekeceğinden korktuğu için.

1|1
    4|2
    • Aslında bizim diğer mevkilerimizdede iyi oyuncular var ama saydığın oyuncular kadar kaliteli değiller haklısın:)

• şimdi düşün sınırlama serbest olsa kaç takım kaçtane yerli futbolcu oynatır ve milli takımın hali ne olur. Bu sebepten bu uygulama çok iyi. Fenerbahçeye gelince elindeki yerli futbolcular türkiyenin en iyi iyi yerli futbolcuları bu sebepten bu konuda başı ağrımıyor elinde yerli tutamayanlar çözümü yabancıda arıyor ne acı demi :)

0|0
    0|0
  • çünkü Galatasarayın neler yapabileceklerini anladılar korku tek kelimeyle korku

0|3
    2|1
    • yalan mı bunda bile fenerbahçeyi suçlu görüyorlar başlarına bela gelse aziz yıldırım yaptı fener yaptı diyeceksiniz aşadaki yorumları okumadın her halde neymiş fenerbahçe yıldız alamıyormuş geçmişte roberto carlosun posterini alırsınız dediğinizi unutmadık daha :)

• söylecek lafın yok tabi neyse sezon sonu allahın izniyle biz şampiyon olacaz görürsünüz yıldızı mıldızı :))

• korkma korkma sana bişey demem arkadaşız sonuçta :)

• g.t korkusu başa bela diyoruz kısaca fenerin hali bu :)

0|3
    3|0
  • tabiki Galatasaray korkusundan tabi toplayacağız yıldızları ondan

0|0
    0|1
  • Kısaca belirtmek gerekirse galatasaray'ın istediği hiç bişeyi kendi işine gelse bile gurur meselesi yaptıgı için istemezler klasık Aziz yıldırım tavrı bu fenerli arkadaşlar kızmasın ama bu böyle.

0|0
    2|0
    • kesin öyledir zaten

• bu benim düşüncem Saddettin saran gibi futbolu bilen anlayan bir başkana sahip olmadıgınız için çok şanslıyız :)

• Çünkü onlarda 11 tane YUSUF var. YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF YUSUF.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin en büyük kulübü Fenerbahçe olduğu için fenerbahçe ne derse federasyon onu yapmak zorunda

0|0
    0|3
  • Galatasarayla arasindaki farkin artmasindan korktugu icin diye dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe yabancı sınırlamasına en fazla karşı olan kulüp aziz yıldırım federasyonla kaç defa papaz oldu yabancı sayısı artış gösterdi en büyük nedeni fenerbahçe...

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 2

• fenerbahçe korktuğu için diyor bir de allahım ya kendinizi bu şekilde avutun siz böyle avutunca mutlu oluyorsunuz :)

4|2
    1|4
  • Adamlar'ın zaten bir muhteşem 4lüsü var onlar yeter diyorlar sonra Holmen,Kadlec gibi adamlara yazık ediyorlar üstüne üstlük göndermemekte de diretiyorlar anlamak gerçekten güç

Bir de kalkarsa bizi düşünüyorlar Avrupa'da böyle başarılı bir takımken bize gelecek dünya yıldızlarının hesabını yapıyorlar yargıtay da şikeyi onadığına göre sınır kalkarsa dünya yıldızları rüya olur onlar için

0|0
    0|0
Yükleniyor...