Gerçekten böyle ilişkiler var mı?

Yani dizilerde filmlerde gördüğümün gerçek hayatta olup olmadığını merak ediyorum. Adam sevgilisine sürekli adıyla hitap ediyo keza kadın da öyle. (Tamam insan içinde anlarım da beraberken isimle hitap etmek garip) telefonu kapatırlarken bir kapatma cümlesi söylemiyorlar adam seni seviyorum diyo kadın gülümsüyo kapatıyolar (Sevgilim bana beni sevdiğini söylese ben gülümseyip suratına kapasam ohooo) kadın adamı arıyo ben de arkadaşlarımla suradayım diyo ya da şehir dışına gitmiş öyle anca kadın arayınca haber veriyo.

Gerçekten böyle ilişkiler var mı? Bana çok uzak geliyor asla yaşayamam da...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• tamamen kişilikle alakalı bir şey

kişiliği oturmuş kişiler fazla sorun etmez hiçbir şeyi çünkü bilirki her şeyin bir çözümü vardır..

geçer efenim elbet geçer

kimisi deler geçer kimisi deşer geçer kimisi yakar geçer ama elbet geçer...

Sen yeter ki hazır ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yok kesinlikle yok zaten olmadığı için izleniyor.

0|0
    0|0
  • bu cok goreceli ve tartismaya acik bir durum..

ama kisaca soyle ozetlemek gerekirse bu durum kisilere ve birbirlerine verdikleri degere gore degisir..

0|0
    0|0
  • bence siz eskiile yeniyi karşıtırıyorsunuz bu yinede süper sen eskilerden biehabermisin uyannnnn

0|0
    1|0
  • neler var neler hayal edemeyeceğin kadar

0|0
    0|0
  • bence yok. ya da umarım yoktur. kimin kiminle ne yaptığı belli değil

0|0
    0|0
    • Cok garip geliyor bana acaba diyorum ben mi iliski mantigini cok yanlis anlamisim dogrusu bu mu

• olur mu ya. ben sevgilime şımarmazsam kime şımaracağım :)))) aşkım diyeceğim. aşkım diyecek. gözlerimin içine bakacak. adını söyledim mi neye bozuldum diye düşünecek... ben bir kalbi paylaşmanın bir hayali paylaşmanın derdindeyken :))))

• İnsanlar dizi ve filmlerdeki gibi bir aşk düşündüğü için eskisi gibi artık hiç bir şey (: Eskiler neden güzeldi? bir düşünün (:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• harbiden ya sevgilime bir kere enes dedim 2 gün peşimde koştu aşkım seni kıracak bir şey mi yaptım niye adımla hitap ettin niye öyle dedin diye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...