Erkekler kendilerine yuz vermeyen kizlara neden kezban diyor ?

Durum bu neden boyle ? Ellesince falan da o an icin senden iyisi yoktur ozamanda ayrilinca kaşar diyorlar.

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Sarktığı kızı elde edemeyince ve kızın onunla cinsel ilişkiye girmeyeceğini anlayınca erkek bunu kendine yediremiyor,arkadaşlarının onunla dalga geçeceğini ve onlar yüzünden küçük düşeceğini sanıyor.Ama sonra ne oluyor suçlu durumunda olan kız oluyor ve salak çocukta ona ne söylesem de ben küçük düşmesem diye düşünüyor.Tabii akabinde de "kezban lan o ne bakıcam peh" diye kendince-ergen-tavrını koyuyor.Hepsi aynı bokun laciverti...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben sadece gerzek kızlara kezban diyorum. bana yüz vermeyenlere kokmuş derim :D

0|0
    0|0
  • ergen olunca öyle oluyor. kasapdaki ciğere bakan kedi gibi.

0|0
    0|0
  • öyle değil bir yüz verip bir vermediysennn kaşarda derler kezbandaaa

yanii hem yüz vereceksin isteyeceksin sonrada kaçacaksın böyle yaparasan öyle derler

0|0
    0|0
  • bana yüz vermeyen kızlara kezban derim ama sebebi ise kaçırdığı fırsata üzülmesi için.benim gibi boğa burcu olan adam terk edilir mi?çok yazık

0|0
    0|0
  • ah bu erkekler

0|0
    0|0
    • Di mi aşkim ? Esenyurtta oturuyolar sonrada kizlar biyikli diyorlar jhgdfghbk

• ahanda aşkım dedi:) brad pitt li,tom cruise lu vitrin reklamı olan berberlerde eşşek traşı oluyorlar:)

• kimseye kezban demedim hem kezban da nedir ki bırakın saçmalamayı

1|0
    0|0
  • Kedi ve çiğer ilişkisi...

Ayrıldıktan sonra da eski kız arkadaşı hakkında ileri geri konuşana veya konuşturana da adam demiyoruz...

0|0
    0|0
  • insanlar biraz nankor bu konuda haklisin..

olmamasi gereken tatsiz bir durum ama egitim seviyesi, yetistigi ortam burada buyuk rol oynuyor..

kisiligi ve karakteri oturmus kadin ya da erkek boyle bit durumla karsilasmaz emin ol..

0|0
    0|0
  • kezban muhabbeti ergen muhabbetidir..

0|0
    0|0
  • bu kişiden kişiye göre değişir aslında Kezban diyenlerin bir çoğu Sübyendir. Şahsen beni zor kızlar daha çok etkiliyo İnanılmaz bir arzu oluyor içimde elde edebilmek için : )

0|0
    0|0
  • kezban ne abi ya?

0|0
    0|0
  • (: bu sadece yalnız olan erkekler için geçerli değil, kız arkadaşı olduğu halde de sağa sola yavsayan yavsaklar görmek mümkün.

0|0
    0|0
  • Bu işler böyledir

0|0
    0|0
  • işte kadının zekası burada devreye girmeli

0|0
    0|0
  • kezbanı böyle bir boktan anlamayıp konuşmayıp karşısındaki insanı tanımadan yargılayanlara diyorum

0|0
    0|0
  • çamur at izi kalsın başka bir şey olamaz...

0|0
    0|0
  • kızlar neden vermez...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Derler yapsanda yapmasanda derler :D kadın olmak zor :D

1|0
    0|0
  • Kedi de uzanamadığı ciğere pis dermiş..

0|0
    0|1
  • Haklının yanındayım şimdi.

Kezban'a karşılık Kamil.

Anladın umarım.

1|0
    1|0
  • sorun değil kızlarda onlara abaza diyor zaten.

0|0
    0|0
  • ulaşamadıkları ciğere...:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...