Yenildiklerini kabul ettirmek

arkadaşlar merabalar. bazı galatasaraylılar FENERBAHÇE'LİLERİ 7-0 yendiklerini söylüyor.Bunun bir uydurmaca olduğunu biliyoruz.Ama kendilerine yediremiyolar.Ben bunlara bunu nasıl kanıtlarım ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Işin ilginç tarafı bu 7-0 uydurmacası 6-0dan sonra ortaya atıldı 10-0 yensek bile biz sizi tarihte 11-0 yenmiştik derler :D 6s nin uydurmasyon çabaları bunlar sen en iyisi o kişilere 6-0 yendiğimiz maçın videosunu gönder ve karşı tarafında video veya kanıtlayıcı fotoğraf göndermelerini söyle bak bakalım göndereceklermi :D

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 12

• Fenerbahçe´yi 7-0 ya da 10-0 yenmek ya da Kadiköyde yenmek bizim için başarı değildir bizim için esas olan yolun sonunda kazanacağımız kupalar ve Avrupadaki başarılardır ben şampiyon olamadıktan sonra Feneri yensem ne yazar?Avrupada Madridi Juventusu yendiğimiz zaman takımımızla gurur duyuyoruz çünkü o takımlar dünya devleri,Fener kim? hedefi Sadece Galatasarayı yenmek üzerine kurulan şikeci olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış vizyonsuz bir takım

5|3
    0|1
    • ona bakılırsa fenev 1988 yılından beri hiç bir kupa finalinde galatasarayı yenememiş ..

farkımız onlar kadıköy derbisine biz kupa finalleri maçlarına önem veriyoruz..

• En iyi cevaplardan :)

• adamın dibi helal olsun tüm fenerlilere sağlam geçirmişsin bu yorumla :D

• uydurmaca olduğunu ispatlayamazsın çünkü gerçektir.eski zamandır,çayırda oynanmıştır ama resmi maçtır kayıtları vardır ve gerçektir

0|1
    0|1
  • Kanıtlayamazsın.

0|0
    0|0
  • güzelim benim siz Galatasarayın en büyük olduğunu kabul etmiyorsunuz ki en büyük olduğunu ben değil istatistikler söylüyor avrupada en başarlı Türk takımı Galatasaray Türkiyede en başarılı Türki takımı Galatasaray en çok kupası olan Türk takımı Galatasaray daha ne 7-0 ı ne 6-0 bunlar kumda kale yapmak skor değil kupa müze önemli olan kapişş

0|1
    0|0
  • Ziya Şengül bile(koyu fenerli) kabul ediyo 7 kişiyle 7 0 siz daha neyi soruyosunuz?

1|0
    0|0
  • Gerek yok 7-0 yendıklerı tarıhte fenerbahcede balkan kupasını almıştı yani şimdiki şampiyonlar ligi kupası :)) bizim şampiyonlar ligi kupamız var de yeter :D :D

Bide ben görmedim yenseler ne olur 10 tane atsalar ne olur biz 6 tane attıgımız zaman o duyguyu yaşadık araba tepelerinde az zıplamadık veya 6S li arakdaşları arayıp az delirtmedik evlerine kadar gıttik ... lafın kısası boyle bır duyguyu hıcbır zaman yaşıyamadılar anca sonuna MUŞ eki koyarlar herzamanki gibi :)))

0|1
    0|3
    • Peki sen Avrupada kupa kaldırmanın duygusunu hiç yaşadınmı?

• Biz sizinle sevındıkkı Türkiyeye geldı o kupa sonucta .. :) Ha şimdi olsa sevınmem o ayrı yaptık oyle bır hata zamanında 6s yı tuttuk avrupada .

• Şimdi burada GS- FB tartısması yapmayalım. Galatasarayın ligde Şampiyonlar liginde yani Avrupada her yönde Fenerin üstünde. Sizin bir 6-0 ınız var başka neyiniz var ?

0|2
    0|0
  • Arkadaşlar Fener galatasarayı yendiğinde en fazla 3 puan alabilir galatasaray feneri yendiğinde kupa alır bu hep böle olmuştur ;) Kendi ülkesinde en büyük rakibinin sahasında şampiyonluk kupasını kaldırabilen kaç takım var :D

0|1
    0|0
  • ağlama.

2|2
    0|0
  • NTV SPOR da naklen yayınlanmıştır uydurmaca falan yok

1|0
    0|0
  • 1911'De oynandıgı belli bile olmayan maçı koz olarak kullananlar,1959 öncesi şampiyonlukları kabul etmiyorlar tabi etseler 8-9 şampiyonluk fenerbahçe önde olacagı için bu durumu normal karşılıyorum.

0|0
    0|3
  • 6-0 sıfırız ezikliğini yaşıyorlar uydurmaca...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 0|2
    0|0
  • Asıl sana kanıtlanması gerek o skorun olduğu vikipediden tut Federasyonun belgelerine kadar yazıyor o skor ama yazık işte siz bizi bir kere 6-0 yendiniz haklısınız

0|0
    0|0
  • yediremeyen bir taraf var ama o galatasaraylılar değil, Fenevlilerin taa kendisidir . kim böyle bir mağlubiyeti kabul edebilirki ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...