Issız Bir Adada Mahsur Kalsaydınız Yanınızda İstediğiniz 2 Şey Ne Olurdu?

Soru açık ve net. Sizin yaratıcılığını yansıtıyor. Benim isteyeceğim 2 şey: Helikopter ve pilot olurdu. Çünkü ben kullandığım an kesinlikle o helikopter yanardağa çarpar ve kanatları kopar. :) Benim tek diyeceğim şeyse "Yanardağ yanlış yerde patlama yapmış tek söyleyeceğim bu" olur. Peki ya sizin istediğiniz 2 şey ne olurdu? Oradan kurtulmaya mı çabalardınız yoksa kendinizi ormanın kralı sayıp yeni bir yaşam alanı mı kurardınız?

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Evetttt yine bir ıssız ada sorusu ile beraberizzzzz :)

bu sefer iki şey sorulmuş...

tek şey isterdim

1. Uydu telefonu yeterdi heryere ulaşır yardım çağırırdım.. :)))))

0|0
    0|0
    • :) O adada seni bulurdum ve birlikte S.O.S çağırımı yapardık. Yine zekamla baş başa kaldım... :D

• :D Can kurtaranım olurdun

• ;) olmazmıyım seve seve

en iyi cevap seçmişsin çok teşekkürler; bundan sonra helikopter pilotun bile olurum ;)

Erkekler Ne Diyor 31

• Yeni hayat filmini beğendiysen eğer sana tavsiyem

link

bu filmi kesinlikle izlemendir.

0|0
    0|0
    • Parlak tavsiyenle aydınlattığın için teşekkürler :) Yaşam mücadelesi dolu bir film...

• bende dün izledim güzel bir filmdi :) rıca ederım

• O ıssız adanın ben...neymiş yahu doğduğumuzdan beri çıkmadı hayatımızdan.sürekli afilli kişilik analizlerinin yerden bitme g*t lalesi sorularının anglosakson kahramanı...

0|0
    0|0
  • sağlık ve sıhhat

0|0
    0|0
  • çalgı çengi olsun ..aman mor koyun diye adada çalıp söyleyip göbek atmak isterdim.. asdfads

0|0
    0|0
  • sınırsız kullanabileceğim bir silah, ve bir insan illa karşı cins olmasına gerek yok yalnızlığımı gidermek için dertleşebileceğim bir insan.

0|0
    0|0
  • Bir süpermarket ihtiyacım olan herşeyin olacağı,1 de yardımcım :D

0|0
    0|0
  • çok kez aynı cevabı verdim yalnız olduğumu bilmek ve kesici bir alet bu ikisinin birleşimi ile birazda yaşama azmi olsa yeterli olurdu sanırım

0|0
    0|0
  • Yanımda istediğinim 2 şey ne mi olur?

Hayatta kalmak için tek bir şeye ihtiyacım var: o da "sevdiğim kız"!

0|0
    0|0
  • Ananas ,Miranda Kerr

0|0
    0|0
  • Büyük bir satır ve güzel bir kız. Yaşamsal faaliyetlerin tamamını kapsıyor

0|0
    0|0
  • laptop ve internet

0|0
    0|0
  • microlight ve yeterince benzin.

0|0
    0|0
  • dambıl setim ve ağırlık plakalarım.

spor önemli..

0|0
    0|0
  • çok klasik ama heyecan verici insanı hayellere sürükleyen etkileyci bir soru olmayada devam ediyor birisi yanımda olmasını istediğim 2 şey den birisi bir bayan arkadaş ikincisiini ise düşünmek istiyorum

0|0
    0|0
    • Her gün başına gelecek "zincirleme trip tamlamaları" ve tatlı krizlerine katlanabilecek misin? Bir daha düşün... :)

• Beni çözebilen olmadı henüz

• o kadar kördüğüm oldun yani kim bağladı seni bu kadar canım ya hiç mi düşünmediler birdaha açılmak isteneceğini neyse boşver olur böyle şeyler

• Bu ıssız adaya o kadar çok yalnız düşen var ki (: ne büyük bir adaymış, kimse kimseyle henüz karşılaşmadı. Ayrıca süreklide 2 veya 3 şey isteniyor (: her halde avm acılıcak yanında bu ıssız adaya

0|0
    0|0
  • isteyeceğim 2 sey 1 tanesi memisi hiç bitmeyen dürbünlü silah ve birde ayda bir değişip başka bir kadın olan bir dişi :)))

0|0
    0|0
  • o nasıl bir sorudur çözemedim mahsur kalıyosun ama yanına bişi istiyosun lan beni kurtarın derim :D ruh hastası mıyım ben adaya düşmek isticem

0|0
    0|0
  • seni isterdim aceba nereye kacicaktin orda

0|0
    0|0
  • Ne issiz adaymis arkadas sora sora bitiremediniz.

0|0
    0|0
  • Bir kg Hamsi ve 70 lik Tekirdag

0|1
    0|0
  • bi zenci bir rus bitanede latin hatun ister koloni kurardım

0|0
    0|0
    • Dur tahmin edeyim, Zampara Kolonisi...

• Hayal gücü içerikli bir soruydu zaten, yaratıcılığın için teşekkürler. Sana şimdiden iyi geceler

• eyvallah. böyle hayal gücü gerektiren sorularını bekliyorum zevkli bir sohbetti benim için teşekkür ederim. iyi geceler

• bi tüfek alırdım sadece sonra senin çağırdığın pilotu adadan kovup başbaşa kalırdım seninle ;))

0|0
    0|0
    • Tüfekle önce kendimi sonra da seni kasten kazayla vururdum. :D

• Bence yaşanmaya değer...

• kesinlikle ;))

• 10 undur aynı cevabı veriyorum bermuda şort yemek ve güneş gözlüğü :D

0|0
    0|0
  • Kitap ve Kulaklık

0|0
    0|0
  • 2 tane seksi ve itaatkar kadın..

0|0
    0|0
  • Yemek ve sigara..

0|0
    0|0
  • bilgisayar internet ve ilkim ve sonum olcak kişi

0|0
    0|0
  • 3 şey di o ama

0|0
    0|0
  • biraz yicek bide sal veya kayik yapabilcem ekipman yeterli :))

0|0
    0|0
    • Mantıklıca...

• tabikide adada ne kadar yasayabilcen biran once hazirlik yapip kurtulmanin yollari icin ugrasrdim :))

• 1 yıllık yiyeceği ve yakıtı içinde ve kaptanı bayan olan 5 yıldızlı bir yat uçan araçlardan fobim var.

2. sine gerek var mı ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• annem babam kardeşim

0|0
    0|0
    • :) Aile yanı başında olduktan sonra insanın başka neye ihtiyacı olur ki zaten? Bir fincan huzur dışında. Belki biraz da çikolata, araba, alışveriş, makyaj malzemesi, havuz ve... Neyse... :) Herkes büyür, biri dışında: içindeki çocuk...

• bıkmadınmı her gün aynı yüzleri görmekten :))) şaka tebrik ederim

• :) Onlar benim herşeyim o adada onlarla yaşayabilirim sadece.

• yanına alcakları 3 . şey sen olabilirsin <3

0|1
    0|0
  • Bir kamyon dolusu bant =D

0|0
    0|0
  • mp3 calarım ve hoparlörüm :)))

0|0
    0|0
  • Güçlü ve iyi bir arkadaş + ağaç ve havyanlari kesebilecegim bir alet çok güzel olurdu dogrusu birini issiz adaya atacak olursaniz bir gün, beni atın

0|0
    0|0
  • valla bir sörf tahtası ve meyve ağaçları yeter :D

0|0
    0|0
    • :D Senden iyi tabiat ana olur... Bir düşünsene, insan öyle bir adada çıldırıp ağaçlarla botanik aşk bile yaşayabilir!

• ahahhahha aslında pek yeşilliklrden hoşlanmam düşseydim tercihim bu olurdu :D

• :D Biscolata reklamlarındaki gibi yani. Kabul etmeliyim, başarılı tercih...

• bir erkek olsun yeter :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...