Erkekler; yardımınız gerek...

Biten ilişkinizinin ardından, duygularını çok belli ederek sizi sıktığı için facebook instagram whatsapptan kız arkadaşınızı silip engellediğinizi düşünün.Aradan 3-4 ay geçti ve o kız sizi tekrar aradı. Yumuşayıp engeli kaldırmanız için, tekrar konuşma isteginizin gelmesi için, sizinle nasıl konuşulmalı? (Lütfen silen kişiyi bir de arayacak mısın gibi yorumlar yapmayın. Yapıcı ve faydası olabilcek yorumlar istiyorum.) :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Burada yapılacak tek faydalı yorum onu aramamak olur.

Bu onun gözünde daha da küçülmene neden olur. Senden daha da soğur.

Neden onun gözünde daha da olumsuz olmaya çalışıyorsun ki ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben cevaplamıyım , ben olsam konuşmam engel mengel kaldırmam zamanında cok sans vermısımdır anlamadıysa iş işten gectı demektır malesef ...

0|0
    0|0
  • Valla bitiren taraf genelde dediğim dedik oluyor ama tabi pişmanda olmuş olabilir şansını bir dene baktın olmuyor tamamen sil at kafandan

0|0
    0|0
  • benden o isteklerde bulunursa zaten konuşma istegim tamamen kaçar niye kaldırcam ki onu anlamadım.

0|0
    0|0
  • Ara kızım, ne kaybedersin ki, seviyorsan istiyorsan ara, normal sekilde kibarca söyle, tekrar görüşelim, engeli kaldırımısın de. yok derse, birdaha da hiç arama. bu kadar gurur yapmayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkek kız fark etmez kendimi yerine koydum onu beni sıktığı istemediğim için engellemişim o aylar geçmiş hala daha vazgeçmemiş barışalım derdinde içimden güler hadi ordan der şöleegomu güzel bir tatmin eder ne engeli açardım nede yüz verirdim.Böyle durumlarda ilk adım engeli koyanda olmalıdır ki anlaşılsın pişman olmuş engeli kaldırmış bir ihtimal denilsin sende hiçbiri yok sakın yazıpta kendini düşürme.

0|0
    0|0
    • Ben de size bir şey sormak isterim evet dediğiniz gibi engeli koyan da ilk adım olmalı yoksa diğer türlüsü biraz yüzsüzlüğe girer sanırım.Biz de kavga edince beni engelledi bir hafta snra şait oldum engelimi açtı whtsptn yarım saat öyle kaldı ve tekrar engelledi ve o açtığında ben açıktım o an gördüm.Tekrar engelledi ama ve 1 ,5 aydır açmadı sürekli de bakmıyorm artık.Yani engelledyse bir kere de olsa neden açmıştır sizce yani bariz bilerek açmış sanırım ne bileyim başka türlü engel kalkmz sanrm

• geç tabi gençken sağlıklıyken yaşıcan aşk derdide ne ya salla :D:D

• Aynen öyler ilk defa tattim bu duyguyu güzel ama bir o kadar da can yakiciymis.Ama değerinin gram bilinmediği yerde durmak ya da hala çabalamak artik anlamsiz onu için biraktim ben de o kavgadan sonra.Ama diyorum ya çok büyük konuştu çok kirdi beni yine de soğuyamadim ondan neler etti bana ama tek isteğim beni kaybettiğine bin pişman olsun..Bunu da anca zamanla anlariz..

Yükleniyor...