Kızlar sorum size lütfen. Yanıtlarınızı bekliyorum.

Yolda geçerken olsun, toplu taşıma araçların birinde olsun vs. bir erkek gördüğünüzde ondan hoşlanır mısınız ? İlk bakışta hoşlanmak diyelim ona. Ne yaparsınız o sırada ? Yani bakışır mısınız ? Bakıştığınızda ondan ne beklersiniz ? Yanınıza gelip konuşması mı ? Ya da ineceğiniz yerde inip sizi takip etmesi mi ? Nedir yani ? Benim başıma geldide. :D

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• hımm . ben adım atmam . sadece atmasını istyorsam hafiften bakarım. araçta yanıma gelmesi abartılı olur ama indiğim yerde insin diye de içimden geçirdiğim olmuştur. eğer konuşmanızı istyorsa zaten aynı durakta inip hafiften takip etmeye başladığınızda bir işaret verir. yani konuşmanız için fırsat gbisinden. anlayıp yakalarsanız konuşursunuz

0|0
    0|0
    • Mesela siz olsanız araçtan indikten sonra ne gibi bir işaret verirsiniz ? Yere herhangi bir eşyanızı bilerek düşürüp farketmeden yola devam etmek gibi mi ?

• Çok teşekkür ederim, dikkate alacağım. =)

• rica ederim bn teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• otobüs aşkı diyosun :D ya bakışırsın da inip takip ederse de korkarsin ya . yanıma gelip konuşsa güzel olabilir aslında ama bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Hemen evlenme teklifi etmesini isterim. allam ya saçmalığa bak.

0|0
    0|0
    • Saçmalık mı orasını bilmem ama geçen tramvayda bir kızla sürekli bakıştık, gülümsedi felan. Yani o sırada benim ne yapmam gerekirdi ? :D

• hiç bişey napıcan yani

• bna saçmalık gibi geliyor sahte hoşlanma buna diyorlar sanırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...