Küçükken nasıl saçmalıklara inanırdınız ?

Soru olmadı ama örnek vereyim, cüneyt arkını cüney tarkın sanmak gibi, televizyonun içindeki insanların fişi çektikten sonra öldüğünü sanmak gibi..Bazen çok ilgniç hikayeler çıkıyor :D

0|0
37|36

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Edip Akbayram'ın ismini Edi Pakbayram sanıyorudum.

9|3
    0|0
  • o değilde biz ilk okuldayden cüneyt arkın gelmişti bizim ilçeye okulda topladılar bizi sıraya falan geçtik adamı karşılamaya gidiyoruz düşün işte geldi karşıladık sahneye aldılar konuşma falan derken soru almaya başladı arkadaşlardan birinin sorusu çok güzeldi

"-sayın cüneyt arkın bey,filmlerinizde o kadar adam öldürüyorsunuz nasıl içiniz rahat ediyor evinizde nasıl içiniz rahat uyuyabiliyorsunuz?"

cüneyt arkın deyince aklıma geldi olay anlatayım dedim onun dışında hep derim çocukken çok salakmışım ben öyle böyle değil klasik çocuk sorusudur ya hani ben nasıl oldum bu soruma verilen cevap beni amcamın eşinin dereden bulup getirmesi ve kendileri yaşlı olduklarından bana bakamayacaklarını düşünüp aileme vermesi ulan ben üvey evlat mıyım diye düşünmeme sebep olmuş hatta neden bana bakmayıp başkasına verdiklerine içerlediğimi bilirim olaya dereden gelmekle ilgili bir sorunum yok yani beni bulan niye bakmamış diye dertleniyorum çocukla la işte:D

3|2
    0|0
  • ünide arkadasım vardı 18 yasların küçücük cocuk bebekler anne rahimden değil arkadan cıktıgını sanıyodu :D:D

2|1
    0|0
    • ben de küçükken öyle zannederdim ama arkadaşın mağradan biraz geç çıkmış ben 9-10 yaşlarımda çıkmıştım :)

• hepimiz aynıydık ben öyle zannederdim yok nerden görcez ön tarafı haberimiz olcak hala dalga mı geciyo diye düşünürüm ama ciddi ciddi söylemişti

• Annem beni keselerken çok canım yanıyordu ve keseden kaçmaya çalışıyordum.annem de bana o ölü derinin kurtçuk olduğunu,temizlemezsek beni yiğeceğini söylerdi.uzun süre bu yalana inandım.

2|1
    0|0
  • En popüleri sanırım Ediz Hun'dur. Evet bende onu Edison sanıyordum.

4|1
    0|0
  • Üzerimizden geçen helikopter ve jetlerin köylerimizi bombalayacağını, yakacağını düşünürdüm hep. Nitekim de öyle oldu yanıltmadılar bizi.

2|0
    0|0
  • Hep klozetten timsah çıkacak zannederdim ah nickelodeon :/7

3|0
    0|0
  • çoookk küçüktüm etekli kızların eteklerinin altı görünüyo diye tv nin dibine girer aşağıdan aşağıdan bakar yinede bişey göremezdim :)))

2|0
    0|0
  • Uçaklar nasıl oluyorda ay a çarpmadan uçabiliyorlar diye şaşıyordum :D

2|0
    0|0
  • Trafik canavarını gerçek sanırdım..Akşam haberlerde trafik canavarı İstanbul da ve Ankara da 5 can aldı dediklerinde çok hızlı hareket edio bu yaratık diodum :)

3|0
    0|0
  • Oyuncak tabanca için kullanılan ufak plastik mermiler ve sümüğün yenilebildiğini zannetmek gibi. :D

2|0
    0|0
  • Tarkandaki ahtopota :(

4|0
    1|0
  • Süpermen olacağıma inanırdım ama hayla olmak istiyorum :D

2|0
    0|0
  • sen de pek safmışın be kardeşim bu yaşa kadar gelmen mucize :)))

1|3
    1|0
    • senin de bu kadar uzun cümle kurman mucize.nalakası var ?

• aha alıngan çıktı :) saf derken temiz kalpli anlamında dedik sok silahı beline :))

• Murat Kekilliyi Sibel Kekillinin abisi zannetmek askljfasg

3|0
    0|0
  • Kangal sucukları Kangal köpeğinden Yapılıyor zannediyodum :)

3|0
    0|0
  • Balkondan asılma seytan ceker :)

3|0
    0|0
  • Bende tarık akanı küçükken tarı kakan sanıyordum

3|0
    0|0
  • Beni leyleklerin getirdiğine..

2|1
    0|1
  • 18 yaşına gelince herşeyin süper olucağına inanırdım..sonra nahı gösterdiler 18 olunca.

3|1
    0|0
  • şeker veren bir yabancının çocuk kaçıran olduğunu :)

1|1
    0|0
    • konuyla alakası yok ama alış veriş merkezinde hiç kayboldun mu sen :)

• o dogru yalnız en son kurban bayramında 2 cocugu kacırmıslardı 3-4 yıl önce

• hep 4 yaşımda kalacağıma inanırdım =(

2|0
    0|0
  • POWER RANGER gerçek sanırdım

2|0
    0|0
  • Akşam ezanından sonra dışarda işersen Cin Çarpar.

2|0
    0|0
  • (: ben böyle bir şey hatırlamıyorum.

2|0
    0|0
  • insan olmadığıma inanmıştım

2|0
    0|0
  • gece ıslık çalarsam şeytan gelir sanardım öyle derlerdi hep bize küçükken :)

2|0
    0|0
  • kendimi tusubasa gibi hissederdim kaç yaşındaydım 7 filan heralde :)

2|0
    0|0
  • antalyayı hem

almanya olarak bilirdim:)

2|0
    0|0
  • dünyanın cok buyuk oldugu

sonra ögrendimki 47 bin km sadece

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 37

• Köye gittiğimde beni kuş burnu toplamaya çıkardıklarında gerçekten kuşun burnunu toplıycaz sandıydım :D

3|1
    0|0
  • dişimi yastığımın altına koyunca cidden para geleceğini sanırdım. bir gece annemin elini yastığın altında hissedince kalkıp ağlamıştım sen alıyorsun dişimi peri bana para bırakmıyor diye :))))

4|3
    0|0
  • Abim geceleri bize korkulu hikayeler anlatirdi." Seytani gordum, apartmanin cati katindaydim ve catiya ciktim pelerinli siyah biri geldi o seytandi" dedi. Tabi biz inaniyoz :))

Evin en kucugu bendim herkes benden su isterdi kimse mutfaga gidip kendi icmezdi. Bende sandim ki bu bir kural mutfakta su icilmez. Suyumu alir odaya gelir oyle icerdim :)))

4|1
    0|0
  • Radyoyu içindeki minik insanları çıkarmak için açmıştım bir de bebeklerin göbek deliğinden çıktığını düşünüyordum

2|2
    0|0
  • tuvalet kapısında hayaletlerin beni yemek için beklediği :(

4|3
    1|0
  • Küçükken, Ay Dede diye anlatılan Ay'ın, yürürken, benle birlikte hareket ettiğine inanmıştım, Dünya'nın yuvarlak olduğunu nereden bileyim. :')

2|0
    0|0
  • Karların bulutlardan koparak yağdığını sanardım. Birde Edip Akbayram ın Edi Pakbayram olduğunu :)))

3|1
    0|0
  • Babannemin "sayılı nefesimiz var" sözünden yola çıkarak, daha az nefes alıp verirdim. Böylelikle daha uzun yaşayacağımı düşünürdüm. :/

2|1
    0|0
  • her çocuk gibi bende televizyondakilerin beni izlediğini sanırdım :) bide hep babamın her kezden güçlü en iyisi olduğuna en yakışıklı olduğuna inanırdım halen öyle gerçi benim için :)

3|0
    0|0
  • Sıhhatler olsunu saatler olsun diye bilirdim, iyi akşamlar yerine yaksamlar derdim, sonra "hoşgeldiniz sehpalar getirdiniz" falan:((((

3|0
    0|0
  • Bulutları pamuk gibi elle tutulur ve yumuşak zannederdim..

Üzerinde oturabileceğimin, yatabileceğimin ya da o yumuşaklığın içinde kaybolabileceğimin hayalini kurardım..

2|1
    0|0
  • eğer bütün yollar dümdüz olsaydı uzaktaki ninemin evin önüne çıkıp bize el salladığında onu görebileceğime inanırdım :D

2|0
    0|0
  • Kurt köpeğinin kocaman bir uğur böceği olmadığını "atıl kurt" filminde anladığımda kabullenmedim acı gerçeği :(

3|1
    0|0
    • uğur böceğiyle neresini benzettin :D

• dedem koyunları kurt kaptı derdi köyde bende devasa büyüklükte uğur böceği sanırdım :(

• Koyumuzde bir dag vardi o dagin tepesine cikarsam bulutlara dokunabilicegimi saniyordum:)

2|0
    0|0
  • Yazmışlar ama aynen alanya ile almanyayı aynı yer sanardım :)

2|0
    0|0
  • gece yataktayken kolumu ya da bacağımı yorganı dışına çıkarınca canavarın koparcağını sanırım :D

3|2
    0|0
  • wc deliğinin içine düşeceğim korkusu

3|2
    0|0
  • Geceleyin sakız çiğnemek ölülerin etini çiğnemektir.

3|2
    1|0
  • Fatih ureki fatih yurek sanirdim :D

4|0
    0|0
  • Özgü Namal'ı Özgün Amal zannediyordum iki yıl öncesine kadar :D

2|0
    0|0
  • Her gördüğüm sarışın, mavi gözlüyü turist sanardım :D sonra geçti :D:D

2|1
    0|0
  • Kapıların arkasından öcü çıkacak sanıp, korkardım.

4|2
    4|2
  • Kemal Sunali kemasunal sanmak gibi karşı apartmana camdan girildiğini sanmak gibi :D

2|0
    0|0
  • Alanya ile Almanya'yı aynı yer sanırım..Çocukluk işte..:)

2|1
    0|0
  • Atasözlerini Atatürk'ün söylediğini sanırdım :)

2|1
    0|0
  • Trafik canavarını gerçek sanardım

2|1
    0|0
  • televizyondakilerin bizden kücük oldugunu sanardim .

2|1
    0|0
  • Yağmuru Allah bir tasa su koyup elini tasa bandırıp su serptiğine inanıyordum :)

2|0
    0|0
  • bende galatasarayı fenerbahçe sanıyor feneri galatasaray sanıyor ve sarı kırmızılılar gol atınca fener gol attı diye seviniyordum evdeki fenerliler beni linç edeceklerdi nerdeyse:$

1|0
    1|0
  • gece tırnak kesersem şeytanların geliceğine inanırdım :D

2|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...