Galatasarayın KAP'a bildirdiği 3 futbolcu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galatasarayın KAP'a bildirdiği 3 futbolcu hakkında ne düşünüyorsunuz? bence üçüde genç yetenekli oyuncular endoğan adiliyi bilmiyorum ama daha genc ve yerli bir oyuncu diğer ikisi bildiğimiz ve iyi oyuncular sizin düşünceleriniz nedir? link

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• salih, defalarca izlediğim bir oyuncu, ofansif olarak pek iyi değil ama savunma görevini başarıyla yapıyor. stoper, sağ bek ve defansif ortasaha oynayabilmesi büyük şans. umut'u hiç izlemedim ama bu sene oynana beşiktaş maçında çok iyi oynadığını söylüyorlar. zaten ilk 11 için değil kulübeyi güçlendirmek amacıyla yapılmış bir transfer. endoğan'ı FM'den biliyorum çok genç bir oyuncu o da kulübe için yapılmış bir transfer. aslında bu tip genç ve yerli transferleri sezon başında yapmamız gerekirdi.. bruma'yı kaybetmemiz de çok kötü oldu..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Endoğan'a gerek yok gibi her tarafımız kanat olacak bu gidişle ben memnunum ama Salih ve Umut gibi oyuncular genç olmasına rağmen eminim ki canla başla mücadele edeceklerdir ve Galatasaray'a yakışacak transferler olacaklardır hepsine teker teker Hoşgeldin demek düşer bize:)

0|1
    0|0
    • evet ama kanatsızlık artık tak etti Valla elleme bol bol kanat alsınlar 1.5 yıldır kanatsız oynuyoruz resmen :) dün alex telles istanbula geldi Valla taraftar tellesi nasıl karşılayacağını şaşırdı malum sol bek nasıl karşılanır bilmiyoruz :D

• gündoğan endoğan doğan gibi uçarız bu yıl desene :)))

0|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Salih iyi bir sağ bek oyuncusu ama Şampiyonlar liginde Eboue tercih edilecektir ligde ise bize katkı sağlar diğerlerini pek tanımıyorum ama kadroyu genişletmek adına iyi transferler bizim en büyük sıkıntımız yakaladığımız posizyonları gole çevirememek Drogba´nın yanına çok iyi bir santrafor almalıyız.

0|1
    0|0
    • burak bence iyi santrofor konusunda son 2 yılın gol kralı ayrıca bu yılında en büyük adayı tam akdro oynayamadık bir türlü bence oynarsak girdiğimiz her pozisyonu atamayız kimse atamıyor ama büyük bir yüzde yakalarız umut gündoğan harika bir orta saha oyuncusu kuşkun olmasın salih için katılıyorum kupa ve ligde bazı maçlarda yardımcı olur bize diğer oyuncu sonuçta yerli ve isviçre alt yapısı almış bir oyuncu iyi bir oyuncu olduğu belli

• Tabiki Drogba fiziği ile oynuyor ama Avrupadan mesela Dzeko Burakla fiziği aynı ama adam karşı karşıyaken affetmiyor ceza sahası içinde çalım atıyor ama Burak ve Umutta çalım atma özelliği yok Drogbadan sonra İbrahimoviçi alabilirsek süper olur

• dzeko alınabilcek bir oyuncu ama işte herşey yabancı kısıtlamasına çıkıyor İnşallah alırız iboyuda

• 3 kulvarda mücadele için geniş tutmak laım kadroyu kupoada filan atıyorum Tokatspora karşı oynayabilirler..

0|1
    0|0
  • Başarılı olma olasılığı

Gündoğan 10/8

Salih 10/6

Engoğan 10/5

Muhtemelen 2. yarı bizimleler. Başarılar aslanlara...

0|2
    0|0
  • bence iyi oldu cok da guzel oldu

ama fakat lakin oyle degil.bunlari iyice egitip yontmak lazim.

ha yabanci engeline takilmayiz o guzel olur

0|2
    0|0
  • inş camiamız adına hayırlı olur eğer bu transferler gerçekleşirse tabi..

0|2
    0|0
  • Salih transferi iyi transfer sizin Eboue bir kaç yıl sonra takımdan ayrılırsa Salih oranın bir numaralı as oyuncusu olur hemi de yerli iyi transfer hayırlı olsun G.Saray'a

0|1
    0|0
    • o kadar diyorsun yani :)

• bakalım :) ama bjk nin İnşallah olmaz ama dany ile ilgilendiğini duydum bjkye yazık olur giderse

• yok onu almıyoruz Lescott'ı alacağız inşallah

• hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • Salih umarım kendini geliştirir daha süper olur hepsi hayırlı olur takıma katkı sağlar umarım.

0|1
    0|0
  • Telles ne oldu Telles

0|0
    0|2
  • çıkarın beni bu kaptan

0|1
    0|0
  • Bruma sezonu kapatti. Bu saatten sonra kimseden hayir gelmez bu cekemeyenlerin icinde.

0|1
    1|3
    • cekemeyenlerinmi :S

• Rakip takimdan hickimse galatasarayin basarili olmasini istemiyor. Hayrini goremedik adamin. Bu adamin hayati bitti artik.

• Valla bruma yavaş yavaş kendine geliyordu ne güzel dün bir kaçdefa gösterdi kendini hızını yeteneğini ama sakatlandı çok çelimsiz ve güçsüz öyle karamsar olma daha yaşı genç çabuk toparlar umarım

• bizim yönetim ne yapmaya çalışıyor ya endoğan adili kim genç geleceğe yatırım diyorlar bu sene katkı sağlıyacak mı yok salih dursununda gelmesini hiç istemiyordum umut erdoğanın kim ya geleceğe yatırım yapacağımıza hazır futbolcular alamız gerekmiyor mu

0|1
    0|1
    • 3 kulvarda yarışıyoruz ligde ve kupada yabancı kısıtlaması var yerli ve genç oyuncular en mantıklısı avrupada yabancılarımız zaten başarılılar ama ligde ve kupada yine bu yabancıları oynatırsak olmaz bunlarda insan 3 kulvarı kaldıramazlar en mantıklısını yapıyorlar geleceğe yatırım yaparak bence

• bi şekilde hallederler yönetim prof. sonuçta

• ne yapacaklar ki hala bekliyoruz bence yönetim fatih terimi göndermekle çok hata yaptılar ama neyse

• ya kardeş onu bırakta şu burak yımaz kendini yere atmaktan ne zaman vazgeçecek dün yine yaptı yapacağını.

bir atasözü vardır it bok yemekten vazgeçmez diye ama biri şuna dur desin yahu

1|1
    0|3
Yükleniyor...