Kondisyon sorunu moral 0

Önceden rahat rahat tek seferde 8 9 km hatta 10 felan koşuyordum ama verdim spora sakatlıktan dolayı.Bugün düz koşulara başladım 2 km ancak koşabildim tıkandım kesildim bıraktım.Sizce niye böyle oldu vücudumda hafif yağlanma da başlamış ve nasıl eski formuma kavuşurum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle geçmiş olsun benim de 2 gün önce ayağım çok kötü incindi koşamıyorum canımı biraz sıksa da herşeyden en önemlisi sağlık

ayağım kırılabilecek bir pozisyondan doku zedelenmesiyle kurtuldum o yüzden kendimi şanslı hissediyorum size de tavsiyem bu yönde

diğer konuya gelince

10 km koşabilen biri bence direk olarak 2km ye düşmez sıradan bir insan bile 1-2 km koşabiliyor

acaba birden hırs yapıp çok mu yüklendiniz kendinize

yani hiç ısınmadan direk olarak 12 hızda 2km falan mı koştunuz size interval koşu yapmanızı öneririm koşu mesafemi interval koşuya geçince 2 ye katlamıştım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle çalışmaya devam et bir süre sonra eski formuna kavuşursun dert etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kardeş senin sorunun sabırlı olmamak.

daha ilk gününde ne bekliyordun ki kardeş eskisi gibi 10km koşabilmek mi ?

bugun 2km yarın 2.5 ertesi gün 3km vs.vs. diye 1, 2 ay içinde ulaşırsın eski formuna.

antremanlarını düzenli olarak yap, vücudunuda iyi besle. gerisi gelir zaten.

0|0
    0|0
  • pat diye kavuşamazsın tabi.tekrardan sakatlanma.formunu korumaya bak zamanla arttırırsın

0|0
    0|0
  • Cross ve cardio idmanlarıyla zamanla eski haline dönebilirsin kanımca

0|0
    0|0
  • paran varsa senin yerine koşacak birini tut

0|0
    0|3
Yükleniyor...