Bir insana çok yakın durmayı sever misiniz?

Konuşurken ya da bir şey anlatırken karşınızdaki insana çok yakın durmayı sever misiniz ya da yakın durulmasından rahatsız olur musunuz?

Ben çok rahatsız oluyorum bir şey anlatırken dibime girenlerden mesela.

0|0
18|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Karşı cinsse yakın durması hoşuma gider evli olmayacak sevgilisi olmayacak sadece bakışlarımızla flört edeceğiz. X files taki gibi molder la scale gibi ama onlar sonunda dayanamadılar. Onları özlüyorum.

1|0
    0|0
    • Hııım :) Sevilen insana yakın durulması ayrı tabii ki. :)

• Kesinlikle. Öyle oluyor bana da.. :)

• Yeni tanıştığı biriyle tek kelime etmeden dudaklarına yapışan biri var mı. İlk 20-30 saniyeden sonra sanki onu daha önce tanıyormuşsunuz hissi hep beni düşündürmüştür neden ve nereden önceki hayatlardan mı ASIL araştırılması gereken konulardan bence. Güneş çıktı ohhh bee

• evet ya sinir bi durum çevredende yanlış anlaşılıyor..

bazıları sanki öpecek gibi sokularak anlatıyorlar..

uzaktanda duyabiliyorum halbuki.. :)

1|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • dibime giren kişiye bağlı. misal kankamsa gey misin lan az öteden konuş derim.

3|0
    0|0
  • ben sıcak kanlıyımdır karsımdakinle konusurken yakınlık bilmem ama arada temas ederim ve hiç tepkisini görmedim içten olusumdan belkide ımm belkide hoslanılmayacak biri değilim bu yüzden:))))

1|0
    0|0
  • Düşmanımsa belki.

1|0
    0|0
  • Kim rahatsız olmaz ki

1|0
    0|0
  • erkekse mailleşme en iyisi. telefon bile açmam.

1|0
    0|0
  • hiç sevmem,

mesafe herzmn olmalı

1|0
    0|0
  • çok yakınlık iyi bişey değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• evet bende rahatsız oluyorum hatta sağırda duymuyo sanıyorum dibime kadar girince sağır muamelesi yapıyorum bağırarak konuşuyorum

1|0
    0|0
  • bende hiç sevmem rahatsız olurum

1|0
    0|0
  • Bana olan yakınlığına bağlı olarak değişir bu durum.

1|0
    0|0
  • yakın değil ama gözlerine bakmayı isterim yoksa kendimi anlatamam

1|0
    0|0
  • Uyuz olurum ne o öyle ağzıma girmeye çalışır gibi:) Ben konuştuğum insanın gözünün içine bakarım mümkünse karşımdaki de benle konuşurken gözlerime baksın:)

1|0
    0|0
  • Oluyorum arkadaş! Dibime dibime girip nefes alış verişlerini duyuruyorlar ya..Sen geri geri gittikçe üzerine üzerine geliyorlar ya.Abartısız tiksiniyorum.Evladım olsa cami avlusuna bırakırım o derece!

1|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmam..kişinin zaten kendi sınırları vardır,o sınırın ihlal edilmesi hiç hoş degildir..genelde kavga yada öpüşme başlangıcında görülür bu durumlar..

1|0
    0|0
  • Sevmem, dikkatimi dağıtır.

1|0
    0|0
  • rahatsız olurum.

1|0
    0|0
  • Ben de rahatsız olurum.Hem dikkatimi veremem

1|0
    0|0
  • bende çok rahatsiz oluyorum

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • Eğer çok samimi olduğum biriyse kol kol girip sohbet ederim yok değilse gerilirim ...

1|0
    0|0
  • Erkekse uzak dursun. Yoksa sorun değil. Farketmez.

1|0
    0|0
  • sevmiyorum ama ben yapıyorum

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • Sevmem mesafe iyidir

1|0
    0|0
  • Rahatsız olurum.