Hayatta hiç aşktan kaçtınız mı?

Hayatınızda hiç bağlanmaktan , aşktan korkup birinden kaçtınız mı? Bu mümkün mü size göre? Böyle bir şey yaşadıysanız da kimden ne şekilde kaçtınız?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Birisinden ciddi hoşlandım ama muhabbet yoktu sadece kaçamak bakışlar vardı ve acaba? O öylesine mi bakıyordu yoksa denk mi geliyordu? Kızın bana hiçbir şekildeki en önemlisi ahlaki olaraka uymaması dolayısıyla kaçtım. Gözden ırak olan gönüldende ırak olurmuş hesabı. Ama görüncede pek hoş olmuyor. Onsuz oluyorda onla hiç olmaz gibi geliyor. Hoş son gördüğümde artık roller değişmiş gibi geldi. İlk gördüğümde ben o bana bakarmı demiştim ama sonuncusunda o aynısını diyordu ve bu sefer bende bu duygulardan eser yoktu. Aşk dediğimiz olay galiba bedene duyulan hoşlantının ruha olan yakınlığıyla birleşince oluşan bir olay. Yani müsade etmezsen kaçarsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ciddi bir ilişki yaşayacak durumda değilsem o dönem genel olarak kaçıyorum. Sonrası daha sıkıntılı oluyor çünkü.

1|0
    0|0
  • Şu anki hayat felsefem. Mütemadiyen kaçıyorum.

1|0
    0|0
    • önceden hayat felsefeniz farklı mıydı?

• Kesinlikle bir ego doyurma, bir yalnızlık bastırma aracı aşk, sevgi, sevgililik. Hiçbir manası ve önemi yok.

• düşüncelere saygı duyarım teşekkür ettim

• evet kaçtım mahalledeki bir çirkin kızın aşkından kaçtım

1|0
    0|0
  • birkaç kere oldu..mesleğimden dolayı bana bağlanmaya başladığını hissettiğim kadınlardan uzaklaşıyorum hayatlarını mahvetmemek için..

1|0
    0|0
  • Aşık olduğum kişiye açılamam korkusuyla hep kaçtım,ama yinede aşık oldum korktuğum başıma geldi

1|1
    0|0
  • aşktan kaçılmaz

aşk öğle bir şeydirki

insanın damarlarında dolaşan sıcak kan gibi beğin kalp her yere hakim olur:)

1|0
    0|0
  • hep kactim halende kaciyorum

1|0
    0|0
  • Hayır.. Kaçmak benim için imkansız .

1|0
    0|0
  • aşktan kaçılmaz aşktan saklanılmaz...

1|0
    0|0
  • sen niye kaçtın?

1|0
    0|0
  • aşktan kaçmak erkege göre degilsir bence :)

1|0
    0|0
  • kaçtım ama ben aşkı beceremedimo aşıkdı rolmu yapsaydım

1|0
    0|0
  • olmadımki hiç sen oldunmu

1|0
    0|0
  • bana göre aşk acizlik güçsüzük olduğu için uzAk dururum.

1|0
    0|0
  • bn hep kaçıyorm bnce bağlılık iyi bşy değil..

1|0
    0|0
  • ben aşktan deyilde insanlardan kaçtım hayatım boyunca

1|0
    0|0
  • Birine baglanmaktan hic korkmadim korkmamda...

1|0
    0|0
  • yine aynı şeylerin olmasından korktuğum için yeni bir ilişkimi bitirdim az önce

0|0
    0|0
  • ben de bişey değil diyorum aafsdf

0|0
    0|0
  • kaçtım. o kişi kitaplardaki masal prenseslerine benziyordu ve sonra korktum ya onu kaybedersem masallardaki gibi ve kaçtım..

1|0
    0|0
    • ah o kaybetme korkusu

• sevdiğim için kaçtım diye düşünüyodum, kaybetmekten korkuyorum, ama sanırım sevgi bunun tam tersini gerektiriyor

• güven durumun nedir..güvenini hiç sarstılar mı...

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...