Yalnızlar neden yalnız ?

Neden yalnızız dışarıya cıkıyorum bakıyorum herkes mutlu mesut

El ele kol kola sevgililer kuşlar böcekler siz neden yalnızsınız ?

• Henüz atlatamadığım bir aşk acım var
    29% (4)8% (2)16% (6)Oy Ver
  • Kafama göre birini bulamadım
    43% (6)38% (9)39% (15)Oy Ver
  • Sevgilim var :D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yalnız olmak istiyorum
    7% (1)25% (6)18% (7)Oy Ver
  • Çünküüüüüüüü
    21% (3)29% (7)27% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|38

En İyi Kız Görüşü

• Disardan davulun sesi hos gelirmis, aslinda cogu kimse ozunde mutlu degil hatta cogu anlamini bile bilmiyor mutlulugun ama kendilerini mutlu gostermeye calisiyorlar mutlu olanin boyle bir derdi olur mu sence ? Baksana sosyal medyaya senin o mutlu dedigin ciftler 3 dakikada bir resim yukluyorlar, bunu gostermek mutlu ediyor onlari ama gercekten mutlu olan adamin aklina bile gelmiyor bunu yapmak, canimiz sikildigi zamanlarda boyle seylere sarildigimizi nette takildigimizi dusunursek bu en buyuk kanit oluyor aslinda... Ayrica her zaman hayatimizda biri olamaz oyle degil mi :) olsun da istemem acikcasi biraz da bana kalmak isterim :)))

3|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Valla Yalnizlik bana iyi geliyor ikili iliskilerde sanirim basarisizim ya da genelde hep sorunlu iliski yasadigim icin öyle düsünüyorum.

Bu baglamda ben böyle mutluyum diye avutuyorum kendimi:) herkes mutlu olmak ister ama birazda sans meselesi

1|0
    0|0
  • ben her insanla geçinemedigim için yanlızım çünkü benim fikirlerime benim düzenime uymayan bir isanı istemem benim gibi olucak fazla burnu havalarda birisi olmıcak yani karşısındaki insanın degerini bilicek birisini istiyorum güvenmek istiyorum artık karşımdaki insana ben biraz dogal bir insanım yani gezmesini seven bir insanım yeri geldiginde eylenmeyi yeri geldiginde üzülmeyi yeri geldiginde aglamayı bilen bir insanım benim fikir ve düşüncelerime ters gelen bir insanla asla görüşmem benden hiç bişey saklamaması lazım herşeyi benimle paylaşıp bana yalan sölememesi lazım karşımdaki insana güvenmem lazım beni sevmesi bana aşık olması çoookkk zordur beni kazanması kolay deyil beni kaybetmesi çok kolaydır beni anlıcak bir kişi istiyorum benim dertlerimin dermanı beni anlıcak bir kişi istiyorum bana baktıgında beni hissetmesini benim gözlerime deyil benim kalbimin en uç noktasındaki ücra yerine bakmasını istiyorum yani benim kalbimin atışını kalbime yaslanmadan dinlicek birisini istiyorum bana ne kadar deger verirse sevdigim aşık oldugum kişi bende ona o kadar deger verir o kadar ilgi duyarım yanlız ben çok aşırı derece kıskanç birisiyimdir sevdigim insanı gözümden kendimden bile kıskanırım kendi çocugumdan bile kıskanırım onu o derece beni sevebilmesi için bana aşık olabilmesi için bana bir bakış deyil bin bakış deyil bir ömür harcaması lazım daha önce hiç bir ilişkisinin olmaması lazım ilk ve tek özeli ben olmalıyım oda benim özelim olmalı benim için o tek oda benim için tek olmalı bu hayatta

1|0
    0|0
  • Mutlu olduklarını nerden biliyorsun kaç insan hayalinde ki kişi ile birlikte sence ? Hayal ettiğin kişi ile beraber değilsen hiç kimse ile beraber olmamak daha iyi diğerleri zaman kaybı oluyor. Hem yalnızlıkta fena değil şunun şurasında ne kadar daha yalnız takılabiliriz ki o da var :D

2|0
    0|0
  • sebebi aslında basit..benim asosyalliğim ve kilolarım tabi..sağlığıma dikkat etmiyorum ve çok çleimsizim..kızlar kendilerini koruyan bodyguard erkeklerden hoşlanır..

1|0
    0|0
  • Çünkü özgürlük kimse ile uğraşmak zorunda olmamak buda iyi birşey

1|0
    0|0
  • Çünküüüü biz yalnızlar süperiz. Übermesch mensubuyuz.

Sevgilisi olanlar 2.sınıf insandır. Eziktir...

1|1
    0|0
  • Yanlız değilim.. olamıyorum da bir türlü..kaçışlardayım artıkın yahuuu..

1|0
    0|0
  • hala bir aşk acım var. ama ben istedim. oldu. pişman değilim. huzurluyken hayat sıkıcıydı. acı çekerek kendime gelebilirim gibi gelmiş olmalı. bilinç altımda ayrılmamızı istedim. sanırım mazojistim. o yüzden tekrardan yalnızım.

ama arkadaşlarım var. yeni denizlere yelken açmak var. müzik var...

1|0
    0|0
  • nasip olmuyor sevgilim yok :(

1|0
    0|0
  • "O" insani bekliyorum. Sadece bekliyorum. Sabrediyorum. Samimiyetsiz civik bir iliski yasayacagima kaliteli bir yalnizligi tercih ediyorum. :D

1|2
    0|0
  • A b d sıkları :)))

1|0
    0|0
  • yalnızlığın tadına vardım çünkü. daha bırakmam.

2|0
    0|0
  • çünküüüüü; pipisi kesilmiş tavşan gibi ordan oraya takla atmaktansa daha sade bir acı sistemiyle böğrüme böğrüme odun basarım daha eyi :|

1|0
    0|0
  • çünkü ben öyle istiyorum demek isterdim fekat ne yazık ki hep terkediyolar beni

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman yalnız kalmak istiyorum bazende sıkılıyorum bu durumdan

1|0
    0|0
  • Kafama göre birini bulamadım :D

1|0
    0|0
    • Belkide buldum henüz farkında değilim ya da farkındayım söylemiyorum çok karamsarım belkide ondan :D :D :D saçmalayasım geldi de biraz :D :D :D

• zamanla güven problemi oluşuyor. o yüzden yanlızım

1|0
    0|0
  • harbiden iyi ki o var ya :)

1|0
    0|0
  • bence hala kafanıza göre birini bulamamışsınız ondan siz uçuracak alıp götürcek birine raslamnızı diliyorum

1|0
    0|0
  • çünküüüüü... aşk ve sevgiyi hastalık olarak görüyorum ve tedavii edilmesi gerektiğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • daha önceki gönül verdiklerimin yalancı ya da kaşar çıkmasından dolayı böyle kendimi daha iyi hissediyorum. bu yüzden yalnızım (-;

1|0
    0|0
  • çok zeki oldukları için ya da hep onların istediği olsun diye çabaladıkları için :p ya da her şeyi kendilerinin bildiğini sandıkları için veya :p çok fazla şey istediklerini fark etmedikleri için.

1|0
    0|0
  • Tam bir odunum . O yüzden .

1|0
    0|0
  • Henüz atlatamadığım bir aşk acım var ...

1|0
    0|0
  • YaLnizim, YaLnizsin, YaLniz, YaLniziz, YaLnizsiniz, YaLnizLar :))) Kim Len Bu EL ELe KoL KoLa GezenLer :)

0|0
    1|0
  • sevgilim yok ama kendimi hiç yanlız hisetmiyorum

1|0
    0|0
  • sen neden yalnızsın asıl

1|0
    0|0
  • sanırım ben biraz asosyalim birde kısmet denk gelmiyor işte..

1|0
    0|0
  • az konuşup çok dinliyorum..bir kadının bana hayatını bağlayıp mahvetmesini istemiyorum...

1|0
    0|0
  • beceremdikleri için bence

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• Yalnız insanlar asil olur genelde kurtlarda yalnızdır

türkler genelde yalnız takılır

türklerin kalabalık avlandığı doğrudur fakat genelde yalnız yürürler

yalnızlığın çeşitleri saymakla bitmez

asabi yalnız

romantık ama yalnız

yakışıklı yalnızlar (bunlara bayılıyorum)

yalnız oğlu yalnız

ve bu liste uzar gider

1|2
    0|1
  • çünkü yalnız olmayı sonuna kadar hak ediyorum, umursamaz görünümlü bir salyangozum. çok içiyorum ve içince de sapıtıyorum. ahlaksız arkadaşlarım var. falan filan.

1|0
    0|0
  • sende çık dışarı ve mutluymuş gibi davran kim bilir belki onlarda öyle yapıoyr

1|0
    0|0
  • Hep imkansizi sevdim

1|0
    0|0
  • Kişi başına düşen erkek oranı az sister.

1|0
    0|0
  • çilekeşim rahibeliğe bir adım

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Çünkü hava burada çok güzel. :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Yanlızlığa alışınca bu karaktere dönuşuyor ve bunye kımseyı kabul etmıyor ama zaman zaman da mutlu ınsanlara bakıp boynumu bukuyorum dıyorum bn nerde yanlış yapıyorum ama cevap yok..belkı de haketmıyoruzdur kımbılır..

3|0
    0|0
  • kimse beğenmiyor beni de ondan.

2|1
    0|0
    • Deme öyle yahu

• aynen :) sevilmeyi kim istemez ki?

• evet :) yaa bak yine söylicem ama yanlış anlama sohbet için arkadaş olabiliriz hem hep buradan da yazmamış oluruz umarım bu fikir rahatsızlık vermez :)

Yükleniyor...