Kapat

Dalga geçersiniz diye de korkmuyor değilim.

koulrofobi denilen yani palyaço korkusu diye bilinen bir korkum var. Bu yüzden "It" filmini bile izleyemedm. Doktora gideym diyorum kendi kendime saçmalama derken buluyorum kendimi :D Napcam ben ya. Çarşıda üstüme üstüme geliyolar agızlarına vurasım geliyo kaçıyom falan.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tepki vermemelisin. Bildiğin it gibi ani.. tepki verirsen üstüne gelirler...

0|0
    0|0
    • görünce yolumu değiştiriyorum. nasıl tepki vermiym :D

• Aslında bir Uzmana gitmekte ciddi yarar var. Bunun saçma bir arafı yok ki..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• çocukken bende de vardı o hastalıktan.hakkaten güzel konuya değindin ama korkumu palyaço ile fotoğraf çektirerek yendim ama senin düştüğün durum beni çok üzdü..

0|0
    0|0
  • canım ayağından papucu çıkar vur bitanesinin ağzına kaç

0|0
    0|0
  • Korurum ben seni bir alon yeter.

0|0
    0|0
  • daslaga gecersiniz diye korkuyorum derken eşşeğşn aklına karpuz kabugunu bırak komple karpuzu soktun aklıana zuahahaha ne bıcım bır korkudur kız ınsan ocuden cinden ortlaktan korkar :D ahahah :)))

0|0
    0|0
  • ben de tiksiniyorum onlardan sorma

0|0
    0|0
  • :D benden çok korkarsın o zaman animatörüm ben işim plyaçoluk

0|0
    0|0
  • eskiden kalma seni etkileyen bişi oldu bununla ilgili ve bu yüzden böyle bir korkun var anlaşılan bununla dalga geçilecek bişi yok her insanın korkualrı endişeleri olabilir o yüzden rahat ol :)

0|0
    0|0
  • Bende de delik hobisi var görünce içim gidiyor ama korkumla yaşamaya alıştım

1|0
    0|0
  • vur

0|0
    0|0
  • hele alsancakta var birtane zorla şeker satmaya çalışıyor insana..yiyecek yumruğu suratına yakında..

0|0
    0|0
  • yanımda olsan korurdum seniiii =)

0|0
    0|0
  • sana bir sır veriyim mi ?

0|0
    0|0
    • bunu denedim ama hep korkup hem gülmeye çalışınca suratım çok saçma ifadeler alıyo :ÇDD:

• süper kahkaha..FLV :)

• lan seni tanısaydım keşke paso paylanço kıyafeti giyip seni korkuturdum ne komik olurdu ya:))))

0|0
    0|0
    • ya işte dalga geçiyosun ama cidden çok korkuyorum :D

• komik ama bizim köyde bir kız vardı horozdan korkuyodu :))) bir çocuğada demiştim ki esi bir evigöösterip orda çok büyük yılanlar var demiştim işemişti altına:)))

• hayatta kaç kere palyaço görüyorsunki.bu soruyu ben sorsam sen dalga geçmezmiydin?

0|0
    1|0
    • Karşıyaka gibi bir yerde yaşadığım için günde en az 3 defa görüyorum.

• sürekli ya açılış var ya broşür dagıtıyolar vs. Yapamıyoruum

• yanına gidip biraz eğlenmedikçe böyle tuhaf tuhaf korkarsın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Doktora lüzum yok.

Bunu kendi başına yenebilirsin -ki yenmene de lüzum yok.

Palyaço gördüğünde refleks veriyor, krize giriyorsan o ayrı. Ama insanlar korkularını kendi yaratıyor.

Saçma değil, yakın bir tanıdığım yaşadı bir dönem bunu.

0|1
    0|0
    • Kendimi bildim bileli böyleym. 6-7 yaşlarımda Doğum günümde palyaço çağırdılar kendi doğum günüme çıkmamışm.

• Alış-veriş merkezinde dürten modelleri var bir de tam tokatlık.

0|1
    0|0
    • ben hiç bir zaman dürtülcek kadar yaklaşamadığım için :D

• Abi benim cok pis tikim var durttumu hoplarim yerimden ceylan gibi sekerim ama bide soyle huyum var durttumude cakarim kabul ediysa buyursn gelsn

• mim sanatçısı mı derler antalyada denk gelmişti bana yeğenlerimle konuşuyorum öpücük attı yumruğu salladım tabii birden hareket çekince:)))

• Tut kuregi vur agzina rahatla :) benim kucuk 5-6 yaslarinda yegenim var oda palyacolardan korkuyo ama goruncede acaba gercekmi diye gidip cimcikliyo snde onun gbi gidip cimcikle yok yaklasamam diyosan kurek iyidir uzakdan cak bir kac tane :)

0|0
    0|0
  • ıyy o naylon kokan saçları sevmiyorum bende-.-

0|0
    0|0
  • ks bu kıza tişört yerine palyaço balığı yolla

0|0
    0|0
Yükleniyor...