Erkekleeer lütfen bir yorum ? :)

ben sınıfta yenıyım bu sene geldıgımde benle ılgılenen cocuk anında ılgısını kestı ama hala konusuyorduk falan hoslanıyor ama adım atmıyor gıbı gelıyordu bana herneyse Şu an ki durum benimle ilişki düşünmek istememiş çünkü sırdaş dost olarak beni çok sevdiğini söylüyor boyle daha iyi olcağımızı soyluoyr ve sınıftakılerden bıraz daha farklı bı cocuk yenı gelmeme ragmen o sınıfta en yakın benı gördüğünü söylüyor ama basta ilişki düşünecekken vazgecmiş nedir abi ya bu

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bakmıştır bana gore değil demiştir veya kızın tekı teklıf etmıştır

0|0
    0|0
    • ama bunları söylerken samımı oldugunu dusunuyorum ya cocukla kısılık olarak falan benzıyoruz düşünebilceğini düşünmüştüm guzel de bir kızım ama genelde bu oluyor bende hep. niyetlenıyorlar sonra soğuyorlar sorunum nedır kı

Erkekler Ne Diyor 3

• hoslanmamıstır daha acıgı yok ya da baska bırısı etkılemıstır.

0|0
    0|0
  • Ilk basta dusunmustur sonra bir huyun bir ozelligini farkedip baslamadan bitsin demistir. Bn de yapmstm bir kiiza. Knusurken olck gbi flandi ama teklif etmedm arkdas kalmi istedm ole bitti gtti knusmyoruz smdi:-)

0|0
    0|0
    • ya ama hep böyle oluyor başta ben çocugu görmemiş farketmiştim bile benden hoslanıyorlar övünmek için söylemıyorum ama kötü niyeti olmayan gayet arkadaslık kurulablecek sevilebılecek bır kızım ama sevemıyorlar işte deneseler bile olmuyo halbuki normal arkadaşım çok ama bir çift görüyorum kıskanıyorum mesela yether :(

• Vay be cok haklısın moralim bozuldukca bu yazını okuyacağım:)

• :-) tmam :-) en dogrusu bu yani degmez boyle sylere:-)

• yaş kaç acaba ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• salak salak o sana asılıyor bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...