Galatasaray forması !

Sevgilim fanatik galatasaraylı. Sevgililer günü için forma imzalatacağım. Ve bu konuda hiç bilgim yok takımda en sevilen oyuncu kim ? Yani eline alınca oha demesine sebep olacak bir oyuncu ?

Güncellemeler:
Peki arkasına yazılacak isim ve numara ne olsun ? O adamın numarasını yazdırırım ama isim ?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Senin ismin mi ? Yuh artık.

0|0
    0|0
  • Oha ! demesini istiyorsan Sabri forması al. Ciddiyim Oha! diyecektir

1|2
    0|0
  • imza almak için bile olsa sevgiliyi drogbaya yanaştırmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle drogba veya sneijder al..ten rengi neyse ona göre yabancı oyuncu seç..esmer ise drogba beyaz tenli ise sneijder forması imzalat..

0|0
    0|0
  • Alex de Souza yazdır bence çok hoşuna gider sevgilinin

0|0
    0|0
  • tabiki drogba

daha sonra sneijder selcuk muslera melo diye gider

0|0
    0|0
    • Peki arkasına yazılacak isim ve numara ne olsun ? O adamın numarasını yazdırırım ama isim ?

• isim seviglinin adı olabilir numara o adamın olabilir ya da 10

• formanın arkasına hiçbirşey yazdırma derim boş kalsın imza yeter... Hele ki Drogba hiç yazdırma psikolojik olarak bir sıkıntı yaşayabilir çocuk =))

0|0
    0|0
  • drogba da seni soruyo nerde kaldi bir imza atamadim diyo.o degil de kiskandim ben :/

0|0
    0|0
  • Değmez o kadar uğraşmaya.Başka birşey al Bence tabii

0|0
    0|0
  • sevgiline sorsana hangi oyuncuyu sevdiğini

0|0
    0|0
  • senin ismin olursa halı sahada maç yaptığını düşün sene arkasında ece yazan bir forma çok uyuz olurdum ben giymem bile o formayı terletmek utanç verici olabilir ama onun adını yazdırabilirsin

0|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu kesinlikle 10 numara topçu... İmzalat...

0|0
    0|0
    • İyi niyetli ama be :) Yoksa bu kadar başarısızlığa rağmen sevilmezdi sanırım.

• İyi niyetten hapse giren tecavüzcülerde var :) "İyi niyetliydik..." bu arada canım karpuzlu soda çekti benim...

• selçuğa imzalat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevgilinin ismini yazdırmak daha mantıklı bana göre, sonuçta kullandığı forma değil ki bu futbolcu adı yazdırmanın bir esprisi olsun. Hem böylelikle hem imzalı hem sevgiline özel bir forma olmuş olur.

Buarada imza işini nası halledeceğini merak ettim.

0|0
    0|0
  • Drogba, Muslera

1|0
    0|0
  • kendi ismini yazdır.

0|0
    0|0
  • Drogba, Muslera.. Muslerayı görürsen banada imzalat lütfen :)

1|0
    0|0
  • fener formasi al ohalayacaktir <3

1|0
    0|0
  • Yazdırma boş kalsın bence

0|0
    0|0
  • ahah sen nasıl imzalatıcağını buldun da oyuncu seçmesi mi kaldı

0|0
    0|0
    • Canım imzalatacağımdan emin olmasam burada böyle bir soru sormazdım sen kasma kendini :)

• benim sevgilim de fanatik galatasaraylı. banada yardımcı olursan çok süper olur :)

• helal olsun size be söyle bir sevgilimiz olmadı şanslı renktaşların benim :(

• Sevgilinin isminii :)

0|0
    0|0
  • futbolcuya mı imzalatacaksın nasıl ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...