Asosyal Gruplar arıyorum

Asosyal Gruplar arıyorum ? Bildiğiniz asosyal insanların takıldığı asosyal grup var mısadece boş konuşmak için ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Sizinle dalga geçmek için yazmiyorum bunu ama :) ben asosyal insanların pek gurup oluşturacağını sanmıyorum.Asosyallık zahten birey olarak takılmaktır.Eğer bir asosyal kişi guruba dahil oluyorsa ve ya gurup kuruyorsa sosyalleşiyor demektir.Asosyallikten sosyalliğe adım atıyor demektir ama sorunun cevabı hayır böyle guruplar var mıbilmiyorum.

1|1
    0|0
    • :D:D ben o anlamda demedim internet üzerinden oluşturulan boş konuşma yapan bir grup arıyorum bff:D

• Teşekkürler şaka dalga güzel ama bizim pskolojimiz çok farklı

• Belki o zaman sosyalleşip boş konuşan bir site bir mekan bulmalısınki sorunundan arınasın.Bol şanslar :).

Kızlar Ne Diyor 6

• Burda asosyalden çok ne var

1|0
    0|0
  • Biz de bilirdik sosyal aktivite yapmasını, lakin aç idik yedik aktivite parasını

0|1
    0|0
  • Bütün asosyaller burada:/

0|0
    0|0
  • Bura iste

0|0
    0|0
  • konuşalım tanışalım

0|0
    0|1
  • Buradan dolu asosyal bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • :D insan çekiniyor bekliyor ilk hamleyi :D

• Kelin ilacı olsa kendi başına sürermis :) bol bol kişisel gelişim kitapları oku, spor salonuna yazıl kas felan yap sporla ilgilen yani.. hem spor mutluluk hormonu salgilatir.

• :D Ya hiç sorma vücut yapıyodum kalp adelem zarar gördü spor işleri yaatar zaten onlardan sonra bunalıma girdim ya

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...