Siz izin verir misiniz kız arkadaşınızın en yakın erkek arkadaşınızla öyle haraketine?

bir tanıdığım var çocuğun sevgilisi çocuğun en yakın arkadaşının sırtına binmiş çocukta resmini çekip internete koymuş kardeş ve hatun diye etiketlemiş filan siz böyle birşey yaparmıydınız bunu yapan gerçekten sevgilisini seviyormu sizce?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim bir başkasının sırdında :/ bırak onu eli bir başkasının eline değse deli olurum, böyle aşkmı olur..

1|0
    0|0
    • kızlada yaklaşık iki senedir birlikte ama bilemedim bana normal gelmiyor böyle seyler bazılarına geliyor heralde.

• bazılarına geliyodur bencede normal değil.

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim kız arkadaşım ise öyle bişeye cesaret edemez ayrıca arkadaşlarımda o derece yaklaşamaz sevdiğime mesafeleri koymuş olurum çoktan en başından

0|0
    0|0
  • kıza ayrı çocuğa ayrı binerim...

1|0
    0|0
  • çok rahatlar..

bu kdar rahatlık sevmiyorum ben

1|0
    0|0
  • ben sevmem öyle şakalaşmaları izinde vermem

0|0
    0|0
  • Bnm ole bir sevgilim veya arkadas olmayacagi icin bole bir durum olmzdi cok sukur!

0|0
    0|0
  • Araların da muhakkak bişey olabilir

0|0
    0|0
    • öyle olsa çocuk farkeder bunlar hep birlikte takılıyorlar iki senedir.

• yaşınız kaç sızın mk sayfayı ısgal etmeyın yawrum yaa

0|0
    0|0
  • Anlattığın kişiler lise çağında ise normal çünkü adamlar ne yapacağını şaşırıyor. Ha eğer yaşını başını almış üni öğrencisi ise çok yanlış bir durum ...

1|0
    0|0
    • üniversite 3 teler yaşlarıda 22 23:()

• Ben 22 yaşındayım ve böyle bir şeyi asla doğru bulmuyorum. Ama insanların görüşleri farklıdır kimisi böyle şeylerden hoşlanıyor...

• dogrudur kişiye göre degişir.

• yumurtası pişmemiş olmalı kanları cıvık bunların az daha pişmeli

1|0
    0|0
    • pişincede kokar bunlar :)

• çiğ yemek lazım bunu o halde :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Geniş olmakla alakalı sanırım. Bana çok sacma geliyor ne ben öyle bir şey yaparım ne de erkek arkadaşım yapsın isterim.

1|0
    0|0
  • yok artık ya ben öyle erkek istemem beni kıskansın erkeğim isterim o ne ya ben elin adamlarının sırtına binicem o da resmimizi çekicek öyle miii

gebertirim seni hatun demeli teklif bile edememelityim böyle şeyi :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...