Bruma sezonu kapatmış :( yorumlarınız ?

bruma sezonu kapatmış sağ diz ön çarpraz bağlar kopmuş bu sene oynayacak bruma sakatlandığından dolayı transferleri donduruldu diyorlar doğru mu :(

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• harcarlar adamı şimdi genç yaşta futbol hayatı bitti yazık olmuş

3|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 14

• Şu TFF´nin saçma yabancı sınırlaması yüzünden Bruma´nın sakatlığına üzülemiyoruz büyük ihtimal Bruma´nın sözleşmesi dondurulacak ve kontejyanda yer açılacak çok üzüldüm Bruma´ya umarım Dünya kupasına kadar yetişir

1|0
    0|0
    • sözleşmesi dondurulması biraz saçma değil mi bruma izin vermez buna çünkü dondurursak bruma para alamaz ayrıca tffde izin vermez

• bunu demek daha erken renktaş daha 2 maç oynadı dün iyi oynamadı evet ama takıma ilerde olur katkısı keşke türk olsaydı bizim yönetim niye türk statüsünde oynaması için niye başvurmuyor ki başvursa 10 olacaktı danyi gönderip stoper alsak çok iyi olurdu

• Ben Hajroviçin yerli statüsünde oynayacağını düşünüyordum fakat görünen o ki yabancı statüsünde oynayacak yabancı sayıldıktan sonra gider Naniyi alırdık bizim futbolcunun gelişimini bekleyecek zamanımız yok 8 puan gerideyiz ve transfere ihtiyacımız var Hajroviçte ihtiyaç transferi değil geleceğe yatırım bizim şu anda en çok ihtiyacımız olan Alex Telles kontejyan dolu diye imza atamadı

• Amca oğlun iyileşti mi ? Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • Sezonu açmışmıydı o ki kapattı :D

1|0
    0|1
  • ohaa vallamı üzüldüm bee yazık olmuş

0|0
    0|0
  • sezonu kapattığı doğru çok üzüldüm adam tamda form tutmaya başlamıştı dünkü maçta bikaç defa kendini gösterdi keşke sakatlanmasaydı seneye kimse tutamazdı bu elemanı

0|0
    0|0
  • Yazık oldu...

0|0
    0|0
  • Bruma, çok üzüldüm bu duruma :(

0|0
    0|0
  • Çok kötü oldu... Çok iyi gelecek vaad eden bir futbolcuydu ama bu sakatlık kariyerini bitirir... Elimizde patladı... Çok şanssız bir takımız... Çok üzüldüm... Hatta ağlayasım var lanet olsun :(

0|0
    0|0
  • Bruma genc bir oyuncuydu ilerde de cok problem yaratıyor bu sakatlık hiç bir futbolcu için istenmeyecek bir sakatlık gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • sezon sonuna kadar sözleşmesi dondurulacaktır büyük ihtimal.. üzüldüm açıkçası her geçen gün daha iyiye gidiyordu.. her işte bir hayır vardır derler belki de bu sakatlık, bu sezon için galatasaray'a dolaylı yoldan katkı sağlar, bilemeyiz...

0|0
    0|0
    • bruma evet diyeceğini zannetmiyorum çünkü evet derse para alamıyacak tffde izin vermez

• antalya kampındaydık ne güzel izin vereceklerdi hazırda orda oynardık hep tüpçünün suçu :(

• evet antalya'da oynasaydık çok iyi olacaktı. istanbul'a günübirlik gidip geldiler. oyuncular hem fizik hem mental olarak yoruldular. as oyuncularla çıkmamıza rağmen maçı erken koparamadık bu yüzden.. bizimkiler "bitse de gitsek" havasındaydı doğal olarak. tüpçü geldiğinden beri galatasaray'a bir tane olumlu hareket yaptığını görmedim.. bu kadar taraflı yönetilen bir futbol federasyonu dünyanın başka yerinde yoktur herhalde...

• zaten gs ye katkısı olmayan bir adamdı çokta önemli değil

0|0
    1|1
  • lig de kucuk takımlara oynuyor sadece ya da kupadaki maclarda :)

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm ama sıskalığı yüzünden oldu bence .

0|0
    0|1
  • seneye gönderirler

0|0
    0|1
    • sakat sakat kimse almaz ki :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet ne yazık ki doğru ama primlerden ve ücretinden muaf olmayacak onun için en kötü olan şey Dünya Kupası'na gidemeyecek olması

0|0
    1|1
  • 6 ay sahalardan uzak üzüldüm bende genç yetenekti

0|1
    1|0
  • kötü oldu ya bu sezon oynayamaması üzücü.

0|0
    0|0
Yükleniyor...