Siz ne düşünürdünüz?

Kız arkadaşınız çekingen biri ve hiç öpüşmemiş napardınız? dha anlayışlı ve ince davranır mıydınız yoksa öpüşmeyi bilen bir kız mı isterdiniz daha rahat

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç önemi yok. Hatta ilk kez benimle öpüşecek olması beni çok da mutlu eder. +1

Utangaç kızlar daha tatlı oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şu bir gerçek Türkiye de bilmeyen kız makbuldür ve erkek ne kadar kütük olursa olsun bir şeyleri bilmeyen kız arkadaş asla eleştirilmez, Öğretilir...

1|0
    0|0
  • elini öperim

1|0
    0|0
  • Hic onemi yok. Hatta ilk kez benimle opuseck olmasi beji cok da mutlu eder. Birakmam onu evlenirim:-)

1|0
    0|0
  • Aranan kiz tipidir . Ben olsam sabirla beklerim :)

1|0
    0|0
  • bulunmaz hint kumaşına nasıl davranılırsa öyle davranırdım.

1|0
    0|0
  • öyle kız baş tacıdır..

1|0
    0|0
  • gerçekten tertemiz bir kızsa namuslu şerefli edebli el değmemiş temiz aile kızı ise hemen alırdım.. motorlarla işim olmaz onlar zaten mesleğini seçmiş.

0|0
    0|0
    • Ama eğlenmeye gelince başka tabii :)

• ben yapmadım motor bir kızla bile yapmadım cok sükür.. öylelerinin ne yapcağı belli olmaz basımı belaya sokmam.. başkasıyla yapar sen yaptın der uğraşır ha hersey doktor kanun önünde ispatlanır ama erkekte olsam rezil olmak istemem. benimde bir namusum serefim var. gider belli yerde yaparım ama o yolun yolcusu olan bir kızla yapmam

• öpüşüp seviştiklerimizden ne fayda gördük ki ?

0|0
    0|0
  • bn şimdı hıç öpüşmedim desem ınanacakmsın ?

0|0
    0|0
  • Bu da sorun mu? Dürüst olsun canımı yesin.

0|0
    0|0
  • büyüdüğünde yaşayarak öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Geçmişi sadece onu ilgilendirir

0|0
    0|0
  • önemli olan kişinin niyeti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öpüşmeyi öğretirdim bir yerden başlaması gerek..lklkj

1|0
    0|0
  • sevişmek için tecrübeli kız, evlenmek için öpüşmemiş, deneyimsiz kız isterler tatlım :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...