20 dakka önce ayrıldık psikoloji kalmadı

Çok ilgilenirsin boguyorsun derler ararsın arama aramazsın aramıyosun mutlu olmaya calısırsın ikimizde mutlu degiliz mutlu olmak istiyorum der adam gibi kalpten seversin yapmacık sevmelere gönül vermek isterler sen ise yaşamak bile istemezsin sanki tek tutulcak dalın oymus gibi sizce hayatın kanunumu bu ?

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• malesef bu şekilde hayatın kanunu. Daha az değer vereceksin az seveceksin merak etmeyeceksin arayıp sormayacaksın yalan söyleyeceksin aldatacaksın vs.. senden değerlisi yok o zaman peşinden koşarlar deli gibi severler lanet olsun böyle sevenlere.

0|1
    0|0
    • aynen oyle hayatın kanunu bu koşan kovalanır yalan söyliceksin sevmiceksin seviyorum diceksin milletin anladıgı bu gercek sevgiyi hak edeni bulamadık ne yazıkki

• malesef öyle :(

Kızlar Ne Diyor 4

• acı ama gerçek, evet hayatın kanunu bu.

0|1
    0|0
    • kalpten sevmiceksin bunu ögrendim ama geç oldu bundan sonrada kimseyi sevecegimi ve kendim gibi birinin beni sevdigine inanmıcam haksızlıga ugradıgım için haksızlık yapıcam orası insana daha cok koyuyo işte

• yazık, insanı sevmekten aşık olmaktan soğutuyorlar... bir kalbi daha öldürdüler..

• Sanirim kanun bu senfonilerden yaklasik 12 saat once ayrildik ve bunlardan. KESİntisiz12 saattir agliyorm kanun bu sevdigin anda yenildin demektir

0|1
    0|0
    • sence eski sevgilinin umrundamı hayatına devam ediyo sensiz (bunu sana bir erkek olarak söylüyorum) bir kişiye umut verip gitmesi bukadar basit olmamalı

• nereye kadar umursanmamak kadar kötü birşey yok umursamıyo bile yapacaklarımın son damlasına kadar yaptım yoruldum artık

• Benim sevgilim de yoruldugundan gitti zaten o zaman daha mantikli davranirsin bundan sonrasinda sen umursamazsin umursanirsin :)

• 20 dakikada bilgisayarım açılıyor, sen ne cabuk sormuşsun

0|0
    0|0
    • app OS X Mac işletim sistemi çabuk açılıyor o degilde ben acıyı atlattım sen yeni mesaj atmıssın :D

• ölürsün uğruna başkasına giderler..

0|1
    0|0
    • bana bunu yaptıgı halde bile benden daha cok seveni benim gibi düşüneni bulur ins diyebiliyorum ama bulamıcak herkezin aşktan beklentisi farklı bu devirde sen kalbinle seversin evlilik düşünürsün baskası baska konular düşünür

• ne demek bunlar gerçekler

• teşekkürler cevapların için sadece konusacak birilerini arıyodum tekrardan teşekkürler iyi geldi saol

Erkekler Ne Diyor 1

• Sonuna kadar haklısın. Bu tarz ilişkilerde boğuyorsun,sürekli arıyorsun, sıkıyorsun beni diyen kişiler rahat özgür insanlardır. En tehlikeli insanlardır, çünkü çok ilişki yaşamışlardır. Her zamanda güvendikleri bir dalları vardır. Sıkma canını herkesin hayatından böyle insanlar geçer benimde geçti.

0|0
    0|0
Yükleniyor...