Ya arkadaşlar eski sevgilim.

okuldan atıldı kavga etmiş büyük bir kavga sınıflar arası olmuş morali bayaa bir bozuktu bir hafta önce falandı moralini düzellttim bana iyi geldiğimi söyledi çok sağol bitanem falan dedi akşam üzeri konuşmuştuk morali yerine geldi biz farklı şehirlerde yaşıyoruz gece teklif etti bende zamana bırakmayı söyledim ve kabul etmedim kavga edenlerin hepsinin atılmayacagını o kadar kişiyi atmayı göze alamayacaklarını söyledim ama haklıydımda atılmazlar diye düşndüm hala aklım almıyor ya neyse eger atılırsa babası onu abisinin yanına göndericekti teklif ettiginin ertesi günü konuştuk yine bu kavga konusundan o gün gece yazmadı ben o atsın istedim 2 gün mesaj atmadı whatsappa girmedi 2 gün sonunda artık aradım telefonu kapalıydı bir yerden ulaşmak istemedim başta sonra arkadaşlarımıza söylicektim ortak olan vazgeçtim benim en yakın arkadaşı mı eklemiş faceden benim facedede ekli değil ona söyledm mesaj attı merak etmiş iyisin dimi diye hala cevap vermemiş sizce napmalıyım bir yerden ulaşmalı mıyım ona ulaşınca ne demeliyim o kadar atılmıcaksın atılmıcaksın dedik atıldı ne denir yani ? yardımcı olabilcek biri var mıaranızda :(

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...