Galatasaray 2-0 Tokatspor

Arkadaşlar hak edilen taraf galatasaraydı.

sizce bu sene kupayı alabilirmi?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Hakemlere hakemlik dersi verilmeli artık yeter..Çok pozisyon kaçırdık ama yine de tebrikler aslanlarım.Her zaman gururumuz onlar <3 İstersek her şeyi yapabiliriz.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• İnşallah alacağız bu sene kupa'da istikrarlı gidiyoruz bence gerçi oynadığımız ilk yarıları pek beğenmesem de belki de elimizde ki şansı iyi değerlendirip kazanıyoruz sonunda mutlu oluyoruz

0|1
    0|0
  • Sarıyla Kırmızıyla alnımızın akıyla ŞAMPİYON CİMBOMBOM..

1|2
    0|2
  • Alırız Allah'ın izniyle.Kupalar bizim :)

0|2
    0|2
  • yalnız iyi tokatladık

0|2
    0|2
  • Hak etmezse de GALATASARAY kupayı alsn abi ya :-)

0|1
    0|1
  • bu sene bu kupayı alabilirsiniz ama lig kupasını alamazsınız çünkü onu fenerbahçe alacak :)

0|1
    0|3
    • Fenerbahçe lider şuan da. ama bu şampiyon fenerbahçe olcak anlamına gelmiyor. Çok ciddi bir fikstür farkı var ortada. Sezon sonu şampiyonluk serisi bozulmicak:)

• ben fenerbahçeli değilim anlayışlı ve büyük bir takımın taraftarıyım kabul ederim ilk yarıyı fenerbahçe 1. bitirdi:) 2. yarı beşiktaş trabzon galatsaray eskişehir akhisar deplasmanına çıkıcasınız bunlar kolay takımlar değil galatasaray her maçını evinde oynicak. benim size tavsiyem erkenden sevinmeyin kurağınızda kalır :))

• sizi daha önce evinizde yendik yine yineriz futbolcularımızında bunun bilincinde kolay kolay liderliği bırakmayız bunu bir tek ben değil bütün herkez söylüyor bu sene fenerbahçe şampiyonluğun en büyük adayı şampiyonda olacaz inşallah :)

• o kupa cepte

0|0
    0|0
  • Tabikide bu sene kupada GALATASARAY'IMIN o 3 kupada Bizim olucak !

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Melo gibi oyununun iki yönünü mükemmel oynayan bir oyuncunun defansta tercih edilmesi yanlış 3-5-2 sisteminde kanat oyuncuları Eboue,Hamit,Alex Telles,Coentrao tarzı olmalı eğer sen Bruma´yı kanata koyarsan kanatlardan çok pozisyon verirsin

Galatasarayda bitircilik sorunu var baskılı oynuyoruz pozisyona giriyoruz ama gol atamıyoruz

1|1
    0|1
  • inşaallah :)

0|2
    0|0
  • guzel oldu

0|1
    0|0
  • ben oyunu hiç beğenmedim.deli oldum izlerken.hele selçuk kale önündesin vursan gol olur hala pas derdinde.burak zaten yine malca oynadı.en iyisi sunayder

0|0
    0|0
  • Bu futbolla biraz zor gibi görünüyor. Burak yüzünden maçı izlemeyecektim yine ama şu içimdeki arma sevdası herşeyin önüne geçiyor.

0|0
    0|0
  • aksihar alsın kupayı

0|0
    0|0
  • tokatspora helal olsun iyi direndiler ama bizimkilerde çok küçümsemişti belli oldu hak ettik kazandık ama ben an az 3-4 tane sallamasını beklerdim Galatasarayın

0|0
    0|0
  • gol atamayınca yine emek hırsızı devreye girdi ve ceza alanında kendini yere bıraktı galiba rakibin rüzgarına ayağı takıldı

0|1
    1|3
  • Fenerlilere söyleyin kupaları yavaş alsınlar kulupları takılmasın kenarlara :) Biz her kupayı alırız

Zaten en fazla biz de var tesbih yapacağız kupalardan :)

0|1
    0|0
  • Alırıziki kupayıda

0|1
    0|0
  • hakemle kazandınız yine zayıf rakiplerini bile hakem sayesinde yeniyorlar böyle eziklik görmedim :D

0|0
    2|5
    • maçı izlemedin galiba:) verilmeyen 2 penaltımız vardı. ofsayt olmayan pozisyonlar da takımın atakları durdu. Of bir fenerliye neden laf anlatmaya çalışıyorum ki:) Alanyaspor maçını izle sen hadi :)

• hala verilmeyen penaltımız vardı diyor lan ezik zaten size 2 penaltı verdiler doymadınız mı mk ya ne çirkef takım lan bu istiyorlar her maçta en az 3 penaltı verilsin eziksiniz işte ezik ayrıca beyinsiz mahluk ben fenerli değilim

Yükleniyor...