Arkadaslar bilenleriniz yardimci olabilir mi?

Ben spor salonuna yazilacagim ve cok bos vaktim var. Okula gitmiyorum yani surekli bosum. Spor salonuna gunde iki kere gidilebilir mi ? Yani ben sabah kahvaltidan sonra gitmeyi birde aksam yemekten sonra gitmeyi dusundum ama dediler ki arkadaslarim spora gunde sadece 1 kere gidiliyor. Gercekten gunde bir kere mi gidilir spora ? Bide onlar bana kac saat spor yapacagimi soyler mi ? Nasil yapacagimi mi falan

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bence çok güzel bir tercih spor salonuna gitmek

spor salonuna vücudunuzun durumuna ve yapacağınız çalışmaya göre en az 3 gün gidilir ve evet spor salonuna günde 1 kere gidilir

çalışmalar ard arda yapılınca daha etkilidir çünkü size bir program yaparlar isteğiniz vücudunuz yaşınız kilonuz boyunuz yağ oranınız göz önüne alınarak

oradaki sıralama bile çok önemlidir çoğu insan bunu önemsemez.

kaç sürer konusuna gelince en 40-45 dak sürer. benim program 2.5 saat sürüyor mesela herkesin kendi programı oluyor. değişken yani süre

mesela ben sadece 1 saat kardiyo yapıyorum hiç kardiyo yapmayan da var

size gidince her türlü bilgiyi verirler yeter ki buradaki sorularınızı onlara da açık bir şekilde sorun

kolay gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence sen 5 vakit git.

0|0
    0|0
  • Sen zaten spor salonuna yazılınca hocan olacak kişi sana bir program yapar.

Ama günde iki kere gitmenin bir manası yok.

Mesela bende spora gidiyorum bir gün gidiyorum bir gün dinleniyorum bu şekilde devam ediyorum.

Vücudun dinlenmesi lazım.

Bir de kahvaltı veya akşam yemeğinden sonra artık hangisinde gideceksen yemeği yedikten sonra en az 3 saat geçsin öyle gitmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • sen erkeklerin kaaaveye gittiği gibi spor salonuna gitmek istiyorsun galiba :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır neden öyle bir şey olsun daha doğrusu senin amacının ne olduğu önemli kilo vermek+kas yapmaksa mesela sabah cardio yaparsın akşamda ağırlık çalışırsın ama bu dediğim çok zorlu bir program dayanacak gücün var mı bilmem oradaki hocalarınla da konuşmalısın

0|0
    0|0
  • Hayır gün içinde ne kadar istersen o kadar gidebiliyorsun, sana bir program hazırlıyorlar sende ona göre yapıyorsun. Aletleride nasıl kullanıcağını gösteriyorlar.

0|0
    0|0
    • Sagol yardimin icin bir sey daha sormak istiyorum. Giyinme odalari ayri mi olur yoksa herkes bir yerde mi giyinir? Bir de ben oraya esofmanla gitsem ustumu cikarmasam hic geldigim kiyafetle spor yapsam o kiyafetle eve donsem olur mu ki ?

• Erkekler ayrı bir odada, bayanlarda ayrı bir odada. Giyinmek için tuvalet gibi ayrı bir oda yok herkese tek tek. Olur neden olmasın, fakat normal ayakkabılarınla git, spor ayakkabılarınıda yanına al. Soyunma odasında spor ayakkabılarını giyersin. Ben öyle yapıyorum. Bir sorun falan çıkmasın diye.

Yükleniyor...