* Sevgiliyle her gün ne konuşuluyor bu kadar :/

Sevgilinizle her gün konuşmaktan sıkılır mısınız ? Hadi onu geçtim ne konuşuluyor bu kadar günlerce .

:/ selam aşkım naber

iyiym bitanem senden naber

saol hayatım işten geldim günün nasıl geçti.

vsvsvsvs

bunlar her gün sıkmaz mı yaa ://

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• uykuda konuşma şansım olsa uykuda bile konuşurum ne sıkılcam .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• işyerinde hergun yeni bir olay, ilişki ciddi ise yapılacak şeyler, ileriye dönük planlar arada tartışmalar, tartışma sırasındaki inatlaşmalar barış süreci sonra karşılıklı yağ çekme işlemleri vs vs vs derken uzar gider o konuşma.

Şaka bir yana bayadır sevgilim olmamış onu farkettim Ne konuştuğumu anımsayamadım :)))

0|0
    0|0
  • ınan bende bu olaya anlam veremedım her gun arıyor en az 2 saat hıc mantıksızdan seylerden konusyoruz zamanımın* ona bunu soylıyınce kusuyor (:

1|0
    0|0
  • inan bana konuşulacak konu çok. ben sevgilimle bu Şubat birinci yılımız olacak ve eee konu bul demedik gelecek geçmiş kavgalar flört normal konuşmalar gündelik derken bir yıl bitirmişiz

0|0
    0|0
  • Bende telefondan zırt pırt mesaj atmaya karşıyım ama konuşmak dersen başka. Sesini duymak çok ayrı birşey

0|0
    0|0
  • nasıl seviyosunuz anlamıyorum yaa,insan sevdiğinden nasıl sıkılabilir anlamıyorum arkadaş...artık ne kadar bencilseniz kendinizden başkasına tahammülünüz bile yok

0|0
    0|0
  • yatmadan once 1 saat ariyorum yeter bide öğlen

0|0
    0|0
  • eee eee eee eee eee baska bişey yok

0|0
    0|0
  • petrol fiyatlarını falan konuşuyorlar herhalde, borsacılar bunlar kadar telefonla konuşmuyor.

0|0
    0|0
  • sıkar kesinlikle ve eğer konuşacak bir şey kalmazsa yeni ilişki aranır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 8 yıldır tek bir saat bile sıkılmadım , bir ömür de sıkılmıcam aşk böyle bişey..

1|1
    1|0
  • Aslinda iliskiye ilk basladigin zamanlar konuscak konu olur zaman olmaz sonra zaman olur konuscak konu olmaz . Olmaz derken yani Mesela Biz sevgilimle ilk baslarda telefonla saatlerce konusuyorduk her seyden laf lafi cekiyodu . bir yildir beraberiz simdi telefon konusmamiz 1 dakikadan uzun surmuyor :D oda hesap vermek icin araniyor surdayim buradayim demek icin ama gorusdugumuz zamanlarda gene vidi vidi konusyoruz yani illa bisey buluyosunuz . biz en cok yuruyus yaparken konusuyoruz . Daha evli diyilim ben asil evlendikden sonra neler konusuldugunu merak ediyorum ;D

1|0
    0|0
Yükleniyor...