Bu ülkedeki kadınlarımızın durumu ne olacak ?

Cem Akkılıç adında ki sapkını tesadüfen twitterda gördüm. Birde blog açmış yazıların falan okudum. Bu kadar sapkınlık olunmaz. Sözde Atatürkçü beyefendi fakat milletin giyim tarzına, kafasına taktığı baş örtüsü ve milletin fotoğraflarını ifşa ediyor şer*fsiz. Üzücü olan kısım ise bir çok insan bu adamın yazılarını destekliyor.

Bu tür insanlar son günlerde iyice türedi. Kapalıysa biri kapalının kıyafetiyle uğraşıyorlar, açık giyimliyse açık giyimlinin kıyafetlerine karışıyorlar. Maalesef bu ülkeden kadınlarımızın, kızlarımızın yaşaması iyice zorlaşıyor.

Kendine kemalist diyen kesimin yarısı baş örtüsüne karşı ve eleştiriyorlar.

Kendilerine dindar diyen kesimin çoğu ise açık giyinen insanların giyim tarzına vs. karışıyor.

Türk kızlarına, kızlarımıza o kadar yükleniyoruz, dalga geçiyoruz fakat bu ülkede yaşamayı başarıyorlar. Gerçekten çok güçlü kızlarımız kadınlarımız. Neyse sizin yorumlarınız nelerdir ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülke, kadınları değiştirmek için harcayacağı zamanı kalkınmaya ve ilerlemeye harcasaydı şimdiye top 10 ülkeler içinde olurduk..Yazık !

Sonra diyorlar ki neden gelişemiyoruz..

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İstedikleri yerimizi eleştirebilirler pek şeyimde değil doğrusu

0|0
    0|0
  • Eleştirenler birde kendıne bır dönüp baksa keşke.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana öyle gelıyorkı sen dıncı kısmı savunuyorsun.Şimdi diceksinki saçmalama öyle olsa neden diğerlerinide eleştireyim dinci kısmıda eleştirdim diceksin ama onları sadece asıl dusuncen ortaya cıkmasın dıye yazdın gerçek dusuncenı ortmek için yazdıgın cok belirgin nokta

0|0
    1|1
    • Ben kadınların kıyafetlerine karışan kısımı eleştirdim. Evet dinime bağlıyım ama bu kimsenin hayatına, kıyafetlerine karışacağımı göstermez. İster çıplak gezsinler, ister çarşaflı. Ben yaratıcı değilim sorgulamaya hakkım yok.

Bu yazımda bile böyle bir şey çıkardın ya çok boş beyinlisin bu arada.

Yükleniyor...