4 Büyüklerden en nefret ettiğiniz takım hangisi ve neden?

En sevmediğiniz puan kaybettiğinde mutlu olduğunuz kısacası nefret ettiğiniz takım hangisi ve neden çok nefret ediyorsunuz?

• Beşiktaş
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    58% (15)56% (10)57% (25)Oy Ver
  • Galatasaray
    38% (10)33% (6)36% (16)Oy Ver
  • Trabzonspor
    4% (1)11% (2)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• takım tutmam ama

Fenerbahçe taraftarlarına kıl oluyom hepmi gıcık olurlar yeaw

1|1
    1|3
  • fenerbahçeden

2|2
    2|2
  • fenev... kendılerını cok ovuyolar kasım kasım kasılıyolar ama traşlar :D

1|1
    4|3
  • galatasaray

1|2
    3|2
  • fenerbahçe tabi sevilecek hiç. Bişisi yok

0|1
    0|2
  • Şikeci Fenerbahçe.

link

Oynayalım bebiler.

1|2
    2|3
  • Fenerbahçe..Karakterli değiller çünkü

1|0
    2|2
  • Fenerbahçe idi ama artık değil.

0|0
    0|1
  • galatasaray

1|1
    2|2
  • Fenerbahce...iyyyy

2|0
    2|3
  • fenerden nefret ediyorum.. bizle uğrasıyolar cünki :DD

0|0
    2|3
  • besiktas trabzonspor VE basta FENEVBAHCEDEN!

0|0
    0|3
  • Kesinlikle Fenerbahçe bunu tetikleyen de aramızda ki ezeli rekabet olsa gerek

0|0
    0|1
  • besiktasstan nefret ediyorum nedeni yok

0|0
    0|3
  • lanetli takım cincon

2|2
    3|1
  • beşiktaşımın şampiyonluklarını çalan ezik galatalılar

1|2
    3|2
  • Fenerden nefret ediyorum

2|0
    3|3
  • fener kadar kıl taraftarı olan takım yok

1|0
    3|3
  • Kasımpasa.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Galatasaray. Özellikle Beşiktaş'ın efsane isimlerinden biri olan Şeref Bey'in söylediği bir kelime olan ''Feda'' ile ilgili açtıkları ahlaksız pankarttan sonra.

1|2
    1|2
    • başka hiçbir taraftar o pankartı açmaz zaten

• Szinde Rıza Çalımbay'ın babası kapıcılık yaptı diye Rıza efendi 2 ekmek 1 süt pankartını açtığınızı unutmadık sizinde pek farkınız yok.

• haklısın ama sonraki maçta gönlünü aldılar ama rıza hocanın. ayrıca o pankartla bu pankart karşılaştırılamaz

• Tabikide Fenevbahçe karaktersiz oldukları için.

2|1
    2|2
    • Teşekkür ettim <3.

• emek hırsızı arif erdemdi şimdide burak yılmazdır neden acaba hep galatasarayda çıkıyor bu tip adamlar

• Bu adamlar neden acaba Galatasaraydan çıkıyor diceğinize Burak ilk çıktığı takım hangisi bir araştırsanda konuşsan ? Sizin yaptığınız çirkeflikler hakeme küfürlerde belli bir bakın onlara.

• 3 temmuza kadar her takımı severdim ama 3 temmuz olaylarından sonra Galatasaraydan nefret etmeye başladım çünkü arkamızdan kuyumuzu kazdılar taraf olmadıkları halde bizi fransız platiniye sattılar.

1|3
    1|4
  • Şike yaptığı hem TC Mahkemeleri hemde Uefa tarafından tesciilenmiş emek hırsızlarından nefret ederim.

2|0
    2|2
  • gs

1|2
    1|3
  • Galatasaray diğer saydığın 3 takımdam çok daha üst seviye bunu avrupa karnesi kupa karnesi zaten gösteriyor o yüzden ne nefret ederim ne de puan kaybını isterim rekabet diye bişey kalmaz yoksa ama zaten rekabet diye bişey yok diğer 3 takımın kupasını toplasan Galatasarayın kupası kadar etmez

0|0
    0|1
    • 3 takım derken beşiktaş trabzon bursa dan bahsediyorsun galiba çünkü fenerbahçe türkiyede en çok kupası bulunan spor kulübüdür ve guines rekorlar kitabına girmiştir:))

• senin verdiğin liste bile seni yalanlıyor hani üçünün kupası galatasaray kadar değildi:)))))))

ayrıca sadece futbol değil fenerbahçe spor kulübüdür tüm branşlarda galatasaraya büyük fark atıyor

• mecaz-ı mürsel yapalım dedik anlamadınız demek istediğim kupa bakımından Galatasaray en üstte bide 3ünüzün toplamı kadar olsaydı dükkanı kapatıp gidelim zaten tamam fenerin Galatasaraydan daha iyi bransları var ama sen ne akdar brans sayarsan bende sana o kadar brans sayarım Galatsarayın en iyi olduğuna en başta Futbol Türkiyede en büyük takım Galatasaray futbolda al sana istatistiğinide verdim yalan konusmuyorum yani

• Fenerbahce .s

2|0
    2|2
  • Fenerbahçe takımından oldum olası haz etmem.

0|0
    0|2
  • Tabi ki b şıkkı.

1|0
    1|1
  • Fener, kendini ötekileştirmeye çalıştı senelerce.

Para para para para alın size para

1|0
    2|3
  • Trabzonspor

0|0
    0|1
  • sarı kırmızı kediler

0|1
    0|0
  • tabidie şeref yoksunu 6saray ankaragücü 8-0 malatyasporlu futbolcuları hala unutmadık şeref yoksunları bunu unutamayacaz unutturmayacaz

0|1
    1|1
  • tabiki pis cincon

1|2
    1|2
  • Fenerbahçe

2|0
    1|3
Yükleniyor...