Popüler birinden hoşlanmak ve yarattıkları..Amaç ne?

Arkadaşlar fiziğim ahım şahım değil.Yüzüm adriana lima değil. O yakışıklı ben dengi değilim. Çirkin değilim. Ela gözlü beyaz tenli kumralım. O ise kızların sevgilisi.. Aslında aşık değilim sadece seviyorum. Çünkü kendimi ona adayabilecek cesaretim yok. Her seferinde umrumda mı huuhuha her seferinde pır pır ediyorum. 1-2 kere konustuk aynı zamanda nöbetleştik samimi biri. Aslında okula ilk geldiğinde kimse ile samimi değildi sınıfındaki kızlarla bile el kol hareketi yapmazdı. Ama fazla ilgi işte başladı. Geldiğinden beri kantinde kızlar peşinden ayrılmaz 6-7 kız bir tek o masada oturur. Ama kaynaşmaya başladı tabiki. Arkadaşım onu bir kızın kolunda görmüş ne şekilde bilmiyorum sadece bu cümle geçti. Takmamazlıktan geldim. Onların sınıfındaki hocaya bir şey teslim etmem gerekiyordu. Sınıfa girdim hocaya hocam getireyim mi dedim oda gel fadiş(tamamen uydurma :) ) dedi.Bende hocanın önüne gittiğim an seslice adımı tekrarladı. Bende çıkarken gülümseyerek ne gibicesinden kafa salladım. Oda kalem burunla dudağın hizasında gülümsedi.Hafif kafa oynatışıyla. Pis pis sırıttı hatta. Bende çıktım. Ne yani dalga falan mı geçmek istedi. Ama hiç ona karşı bir atağım olmadı. Hatta tenefüslerde hep karşılaşırız(yanında kız olur). Konuşuyorsam devam ederim gülerim .Umrumda bile olmaz. Bu adımı yeni falan öğrendiğinden mi yaptı nedir?

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bilemiyorum... popülarite çok kolay birşey. güzellik. para. araba. ev herhangi birşey bunu tetikleyebilir. lise de tek arabası olan bendim bu bana bir popülarite kazandırdı. veya durumumun iyi olası gibi etkenler falan filan. ama sonuçta çok istenen bir durum olmuyor bir süre sonra. çünkü gerçeği yalandan ayırt etme yeteneğin kayıp oluyor. senin soruna gelince bu kendine bir özgüven veriyor. ben istersem herhesi elde ederim. ama herkesi elde etmek bir süre sonra aslında kimseyi elde edememeye çıkıyor. çok kocaman face book listen var. herkes sana dost ama konuşacak kimse bulamamak demek oluyor. bilmiyorum bana içi boş geliyor.

0|0
    0|0
    • Evet ama sizin yaşınız artınca anladınız. Şu an o bunun farkında değildir ya da ben öyle düşünüyorum. Saçma bir şey yaptı anlam veremedim.

• Aynen öyle teşekkürler yorumunuz için.

• :)))) yasayan bılır :))

Erkekler Ne Diyor 2

• Senin şuan anlattığın tam olarak bu ;

link

0|0
    0|0
    • anlamadım desem :(

• Yani gereksiz saçma sapan düşündüklerine bak. O çocuğun aklına bile gelmediğini biliyorsun değil mi?

• evet :D

• Bence senide elde etmeye calisiyor

?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana ödev; "Paragraf ne demek neden kullanılır." yarın gel notunu vercem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...