Hoşlandığım kızdan başka arkadaşamın hoşlandığını öğrendim

Arkadaşlar ben lise son sınıf öğrencisiyim. Sınıfta bir kızla tanıştım yani sürekli gözgöze geliyoruz.Kızın fikirlerini bilmiyorum %50 %50 gibi ama ben gerçekten çok hoşlanıyorum.ama önüme öyle bir duvar çıktı ki. Sonra o sınıftan yeni tanıştığım çok yakın arkadaşım o kızdan hoşlandığını söyledi.Benim hoşlandığımı bilmiyor.Malesef mutluluktan karakterimden ödün vermemek için vazgeçmek zorundayım. Kızla aynı sınıftayız ona bakmayıp onla ilgilenmemeye nasıl çalışablirim.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bi kızı 1000 erkek ister 1 erkek alır... ona göre sen bırakma öbür eleman çıksın aradan benimde buna benzer bişey olmuştu 4 sene oldu hala köpekler gibi pişmanım konuşmadığıma

0|0
    0|0
    • Söz konusu yeni tanışsam da dost dediğim biri. O kızla el ele kol kolayken onun yüzüne valla bakamam.

• son yazdığın cevaba göre bu kız ikinizede yar olmaz başkası alır gider. sen arkadaşın var diye konuşmuyosun öbürü içinde yapamaz diyosun o zaman tek seçenek kalıyo başkası gelir alır sizde arkasından bakarsınız

• İşte ben de zaten istemiyorum vazgeçmek amacım

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşın kızdan hoşlanıyor diye kızın ondan hoşlanacağı ne malum.Belki kız senden hoşlanacak.Belki beraber çok mutlu olacaksınız.Bence kıza duygularını belli etmeye çalış kız da karşılık verirse neden olmasın :)

0|0
    0|0
    • Ben aralarından çıkmıyorum ki sadece ben o kızla mutluyken dostumun orda kendini yiyip bitirmesine gönlüm el vermez.Karakterime ters düşer. Dost bulmak daha zor oldu bu dönemde.

Erkekler Ne Diyor 1

• başkasıyla cıkmaya başlayarak ya da bir kadının en iğrenç hallerini düşünerek kendini hem o kızdan ve butun kızlardan soğutabilirsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...