En yakın arkadaşımın sevgilisi

en yakın arkadaşımın sevgilisi bana son günlerde çok hoş gelmeye başladı

sebebi ise sürekli görüyor olmam + en yakın arkadaşım olan kişi, beni çok sevdiği için sürekli ondan ve özelliklerinden bahsetmesi. bu kişinin özellikleri de tam aradığım insan tipi zaten sürekli görüyor ve duyuyorum

yani araları bozulsa ve ayrılsalar mutlu olurum.

yeminlen söylüyorum

ne yapmalıyım sizce? en yakın arkadaşımın aklına girip, iyi niyetli tavsiyelerle ayrılmalarını mı sağlayayım? yoksa unutayım mı?

Güncellemeler:
ailemin üzerine yemin ederim ki; anlattığım her şey gerçek. inanmayanlar var o yüzden belirteyim dedim.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• bu küstahça bir duygu zaman zaman bende de olur. sanki güzel olan herşeyin senin olması gerekiyor gibi hissedersin. herşeyin en iyisini sen hakediyorsun gibi...

1|0
    0|0
    • beni anlattın :)

• 3 gün sonra tekrar düşünmeyi :) hala aynı şeyleri düşünüyorsam bakalım

• insanların tek eşli bir doğaya sahip oldukları tamamen bir safsatadır. sadece yüzyıllar boyu böyle yaşayıp kültürel olarak bunu dayattıkları için insanlar yaşadığı gibi düşünmeye başlamışlardır. kimi bu duygularını baskılar kimi de senin gibi beceremez ya da isteyerek baskılamaz. hangisinin doğru olduğuna karar vermek zor

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşının haline acıdım. Böyle düşündüğünü bilse sana anlatır mıydı ya da sana en yakın arkadaşım der miydi acaba

0|0
    0|0
    • herkes göründüğü gibi değil :)

• seni mutlu edecek kişi buırda yanlış yerde arıyorsun ismide nurlu pek nurlu maşallah :)

0|0
    0|0
  • Unut..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nerden buluyosunuz bu hikayeleri boş kalmak böyle bişey sanırım güldürdün beni valla canım Allah da seni güldürsün :)

0|0
    1|0
    • Ailemin üzerine yemin ederim ki gerçek. hikaye değil bu. sanal alemde duygularımızı rahatça yazabiliyoruz, sanal alem bunun için var

• o zaman farklı.Seni kınamıyorum herkesin başına gelebilir Allah bir an önce şeytani düşüncelerini aklından alır umarım

• amin

• Sen en yakın arkadaş değilsin bence.. bence her ikisinin hayatından çık. hiç bir gerekçe seni haklı göstermez.

0|0
    0|0
    • o öyle görüyorsa öyleyimdir :)

• sana yapılmasını istemediğin bişeyi sende başkasına yapma. ha isterdim diyorsan buyur yap:

0|0
    0|0
    • önemli olan kişinin kendi mutluluğu değil midir?

• hayır bu bencilliktir sen mutlu olacaksın diye etrafındakilere zarar vermeye hakkın yok.

• önemli olan kişinin adam olabilmesi, olamıyosan buyur istediğini yap

0|0
    0|0
    • ben adam değilim zaten canımın içi

• olmuyosan ne yapıyosan ya neden burada vakit kaybediyosun. kendine destekçi mi arıyosun? acaba benim gibi insanlar da var mıdır ki diye araştırma mı yapıyosun ? git en yakın arkadaşını üz, acı çektir.

• tamam saol

Yükleniyor...