Acaba bana açılamamasının sebebi ne olabilir ve de bana açılması için nasıl davranmalıyım ?

hoşlandığım kişiyle üniversitede aynı sınıftayız hatta arkadaş ortamımız aynı benden hoşlanıyor yani hal ve hareketleriyle çok belli arkadaşlarım bile onunla beni yakıştırıyor yakında davranıyorum gerçi ben Türküm o Mardin Araplarından ama benim için çok önemli değil bu acaba bana açılamamasının sebebi ne olabilir ve bana açılması için ona nasıl davranmalıyım ?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hımmm kültür farkınız olabilir.. İlerde anlaşabilirim sorun olmaz diyosan sanırım biraz daha yakın davranman gerekir.. bir süre sonra belki oda sana anlatır hoşlandığını.. Aslında bir bayan olarak çokta yakın davranman hoş olmaz dicem ama karar senin çok hoşlanıp beğeniyorsan ve beklemeyi sevmiyorsan iş sana düşüyor..

1|0
    0|0
    • ikimizde sosyolog olucaz kültür farkının sorun olacağını sanmıyorumm ama korkmuyorda değilim anladım sanırım bekliyeceğim haklısınız bana göre değil öyle fazlasıyla yakın davranmak ..cevabınız için teşekkürler

• bende üzülmek istemiyorum aynen zaman gerekiyor artık hayırlısı tekrardan çok çok teşekkürler :)

• Rica ederimmm... Kimse üzülmeyi haketmiyor, biraz gözlemle bakalım, mesafeyi koruyarak; neler olacak, bişiler hisseden illaki açılacaktır sana; Okul hayatında başarılar ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiçbirşey Yapamazsın Cesaret meselesidir.. Yaparsa yapar yapmazsa umudu kes..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...