Sevgilimle hergün tartışıyoruz

arkadaşlar sevgilimle hergün tartışıyoruz ama hergün. 1 senedir beraberiz yaklaşık 3-4 aydan beri bu böyle. o benim ufak da olsa tepki verilecek konulara çok fazla abartılı olarak tepki verdiğimi söylüyor. bazen düşünüdüğümde ben de biraz abarttığımı düşünüyorum. ama ben hasta değilim ki ortada hiç birşey yokken ben tepki verip huzursuzuk yaratayım. yani kavgalarımız ondan kaynaklı. 1 senedir beraberiz az çok biliyo neye kızar, tepki gösteririm ama hiç dikkat etmiyo. mesela kavga ediyorum ya beyfendi saatlerce konuşmaz. onun hatalı olduğunu bildiğim halde yine ben mesaj atarım, ararım. ama o hiç arayıp sormaz. aslıda arayıp sormamasının nedeni de beni kırmak istemesiymiş. bir de konudan konuya atlıyorum gibi oldu ama kavga edince ben arayıp soruyorum ya ona kalsa 2 gün konuşmayız 1 senelik ilişki biter. ben hemen parlayıp çabuk sönen bir insanım, o öyle değil. biraz inat. benim de sevgililik, hayatı paylaşma anlayışım bu değil yani biz sevgiliysek sen benimle küs kalamazsın kalmamalısın mantığı var. ayrıca evlilik düşünüyoruz. yakın tarihte olmasa da bütün planlarımız bunun üzerine onun ben çok sevdiğini biliyorum kendimden de çok eminim fakat bu kavgalar artık yıpratmaya başladı. fikri olanlar yazarsa sevinirim arkadaşlar..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen benimle tamamen aynısın, sevgilinde erkek arkadaşımla aynı. Aynı şeyleri yaşadım, bir kere ipler elinden gidince bir daha tutamıyorsun ama ufak tefek önlemler alma şansın hala var. Biz böyle şeyler yaşadığımızda (yine fikir benden çıkmıştı ilişkiyi idare eden benim o sadece kız gibi davranır,haklıda olsam küsecek birşey bulur ve ben yine ararım çocuk gibi) kendisine bir fikir sundum. Tatlı dille yola gelen bir adam. Çok fazla yıpranıyoruz birbirimize tahammülsüz davrandıkca her gün daha çok kavga ediyoruz kendimizi frenleyelim. Kavga etmemek için bir kaç gün ılımlı olalım gibi şeyler söyledim baya konuştum tabi ama genel konu bu. İşe yaradı.. 2 hafta çok iyiydik:) Bazen hergün oluyor bazen 2,3 günde bir. Ama uzatmamayı öğrendi oda.. Genelde sorunu olduğunda konuşmaz kavgayı küslüğü uzatarak halledebilirim zannederdi. Böyle olmadığını anlattığımdan ve o da anladığından beri, kavgadan sonra ki bizim kavgalarımız saçma sapandır sinirimiz geçene kadar konuşmuyoruz. sonra ya ben ya o alakasız bişi söyleyip muhabbete başlıyoruz..

0|0
    0|0
    • aynen benimki de böyle tatlı dille yola gelir. sevgisini de belli eder ama küsüp dargınlığı çok uzatıyo deliriyorum. sanki sevmiyomuş gibi hissediyorum benim arayıp sormayınca. dün küstük gece aradım 4 te barıştık . bugün yine küsüz yani bıktım artık. hani bir söz var ya ne seninle oluyo ne sensiz diye. şu an o durumdaymışız gibi. bugün barışırsak konuşucam daha ılımlı olalım diycem ( bunu defalarca yaptım oysaki :/ hep söyledim küsme kalbimi kır gerekirse ama çocuk gibi susma diye )

• hemen arama ozaman sen de biraz bekle ondan sonra bu konuşmayı yap sevginide dile getir olumlu ve ılımlı bir konuşma işe yarar gibime geliyor..

• yarar inşallah..

Erkekler Ne Diyor 3

• iyice tanımadan etmeden huyunu suyunu anlamadan evlenme, hayatını karartma o yaşlarda.. 1 sene daha çok erken. Konuya gelince sen fazlasıyla alıştırmışsın onu. Sorun olunca senin aramanda.. Biraz akışına bırak o seni arasın, aradığı zamanda oturup sakin kafayla karşılıklı konuşun..

0|0
    0|0
    • çok haklısın ben de ona diyorum seni alıştırdım böyle diye. hep ben arıyorum biliyosun ondan böyle rahatsı diye. önümüzde evlilik için çok uzun bir yol var ama amaç o olduğu için evlilik dedim henüz birşey yok yani :)

• aynen, alıştırma ve rahatlık oluşmuş adamda. Onun bilinciyle de seni rahatça kırabiliyor, nasıl olsa bir süre sonra kapısını sen çalacaksın. Her çıkmanın sevgiliğin sonucu evliliktir tabii ama adamın iyi kötü yönlerini iyi öğren :) sonra başın ağrımasın..

• Aynı seyleri bnde yasıyorum cidden aynı yaa.. bence sıkılmış artık . insan kendinde arıyo ama boşuna arama karsı tarafta biitiyo hersey, o artık sıkılmış. bilmiyorum ama yenilik ara kendinde kendine daha iyi bak makyaj yapmıyosan yap. bişeylerden sıkılmış ...

0|0
    0|0
  • Hergün tartışıyorsanız bitir gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birazcık empati yapsın erkek arkadaşın tek taraflı düşünmemesi için onu uyar. Seviyormuşsunuz birbirinizi, aşamayacağınız bir sorun değil. Daha fazla yıpranmadan tatlı bir dille; kendini birazda benim yerime koy, birazda sen ılımlı ol, benim de sakinleştirilmeye ihtiyacım gibisinden konuşursan anlayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • empati denen bişey sıfır adamda hep ben örneklerle empati yapmasını sağlıyorum, kendini benim yerime koy demekten dilimde tüy bitti. bakalım konuşucam bugün sakin bir şekilde. teşekkürler :)

• ne demek rica ederim :) benim ilişkimdede aynı durum benim için geçerli. benim de erkek arkadaşım küs kalmak istemez, çabuk parlayıp çabuk söner sonra arayı düzeltmeye uğraşır. ama ben hemen düzelemem işime öyle geldiği için değil, yani yapamıyorum istesem de aradan biraz zaman geçmesi gerekiyor..bu yüzden ılımlı taraf o olmuştur ama empati yapmaya çalışıyorum ben de. umarım sizin içinde her şey yoluna girer. :)

• umarımmm :)

• sen onun emrinde olduğn sürece dha çok kvga edersnz. onun hatasını anlamsna frsat vermiosn hiç. knuşmzsa knuşmasn 1 hfta nie üstüne gidosn hep kaybetmekten korkan senmi olucksn.eğer öleyse tek kişilik ilşki yaşa platonk yaşa dha iyi

1|0
    0|0
    • valla çok güzel yazmışsın. çok haklısın işte dayanamıyorum arıyorum mesaj atıyorum biraz bırak burnu sürtsün demi ama yok illa kıçını kaldırcam afedersin.

• işte bambaşka biri olman lazm umarsız hiç onu dşünmedğini göstermn lazm.onu deli gbi svsende böle dvranıcksn

Yükleniyor...