Bir erkeğin bir kadına namusum olacaksın demesi saçma değil mi ? erkeğin evlenmeden önce bir namusu yok mu ?

sevgilim bunu söyleyip duruyo bana sabahta uzun bir mesaj atmış sonuna da "sen karım olacaksın buram buram benim namusum kokacaksın soyadımı alacaksın" yazmış bu sahiplenme anlamında tamam bu çok çok güzel söylediği hoşuma gitti ama namus kadına özgü bir şey mi ? erkeğin kendi içinde bir namusu yok mu bir kadını olunca mı namusa sahip oluyo ben bunu çözemedim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• at, avrat, silah demişler varsa silahı atı olduğunu zannetmiyorum :) e geriye bir eşi kalıyo :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi ben burada anlatsam bayanların işine gelmicek neyse susayım ... hiç ugraşamam şimdi :)

0|0
    0|0
  • erkekğinde namusu var tabi kadın namusda önemli onu kastetemiş

0|0
    1|0
  • arabesk

0|1
    1|0
  • Seni sahipleniyor daha ne yapsın bu adam.

0|0
    1|0
  • ya erkekedeki sahiplenme düşüncesi ondan takılma bunalra

0|0
    1|0
  • VAR ulan .Senide o alıyor ya nikahına ondan AKLINI KULLAN AKLINI REGALL

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu ülke erkeklerinin egosu o kadar tavan ki kadınların herşeyini onlar sahipleniyor, onlardan soruluyor, onlar yönetiyor..

Kendi namuslarına ilaveten eşlerinin, annelerinin, kız kardeşlerinin hatta mahalle kızlarının namusları bile onlardan sorulur oldu..

Bu biraz da karşı cinsi hor ve yetersiz görmekten kaynaklanan bir bakış açısı..

Çünkü onlara göre, kadınlar kendi namuslarına sahip çıkamayacak kadar akılsız varlıklar..

Erkekler, kedigiller gibi, kendi bölgelerini korumaya ve savunmaya programlanmış canlılar..

Fakat onların bu korumacılığı kadının yapacağı ilk hataya kadar..Erkeklerinin onlar için çizdikleri çizginin biraz dışına çıkan kadını hemen namussuz ilan edip korumayı bırakır ve anında sınırdışı ederler..Bu da tartışılır bir ironi elbette..

Böyle süslü sözlerin amacı kadını istedikleri kalıba sokmaktır başka birşey değil..

1|0
    0|2
  • tribünlere oynanan sözler bunlar ,bana komik geliyor,kendini ispat etme çabasından başka birşey değil...

1|0
    0|0
  • Niye senin baban anan, kızlık soyadın namussuzmuymuş ?

:S

0|0
    0|0
    • işte çözemedim ya da evli olmayan bir erkek namussuz mu oluyormuş ? namus kadına özgü bir şey miymiş anlamadım ben şimdi sorsam bunu öküz altında buzağı arama der

• bizim insanlarımıza göre yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...