Moda Bakanı olsaydınız, giyim kuşamda neleri kaldırırdınız, ne gibi yenilikler getirirdiniz? :)

Moda Bakanlığı diye bir kurum olsa, sizde sorumlusu olsaydınız, neleri yasaklardınız ve ya ne gibi referandumlar yapardınız? ^^

0|0
1432

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Kilosu fazla olan insanlara tayt ve dar şey giymelerini yasaklarım boğumlu sosis gibi oluyorlar

3|0
    0|0
  • tesettürü yasaklarım. basörtüsü kalır.

sokak ninja gibi dolasanlar var hala aduket atacaklar diye korkuyorum mk.

5|1
    2|1
    • ninja ha :)))))))) bunu tek ben düşünüyor sanıyordum yanlız değilmişim. aslında o ninja kıyafetinin kanunen yasak olduğunu sanıyorum. Kılık kıyafet kanununda o kıyafet kaldırılmıştı diye hatırlıyorum cumhuriyetin ilanıyla birlikte.. yanlış mıyım ?

• bağlayacaksan anadolu kadını gibi bağla değilmi bağlıyolar kafaya kiminin altı dar

• aynen hocam oyle baglanmasında bir sıkıntı yok bizim de büyüklerimiz oyle yapıyor

• mini eteği kaldırırım bide tesettürü adam gibi anadolu kadını gibi bağlasınlar

4|0
    1|0
    • sanane hacım sen anadolu erkeği gibi şalvar pantolunmu giyyorsun köstekli saatmi taşıyrsun en fazla düşük bel pantolon giyiysndr

• ne düşük bel giyerin ne dar nede bilmem ne anadolu erkeğinin şalvar giydiğini görmedim hiç kürtlerin giydiği kendilerine hastır başörtüsünü moda gibi kullanan var düzgün takmayan var ne öyle deve hörgücü gibi düzgünce bağlayın

• O değil de, moda bakanı nudist olsa,

dal toshack basın açıklaması falan yapsa,

acayip eğlenceli olurdu... :D

2|0
    0|0
  • Şu erkeklerde ki kısa paça pantolon tarzını kaldırırdım.

4|0
    0|0
  • çarşafta renklendirmeyi sağlardım.neden her bayan kara giyer?mavi mor çarşaf ta olaiblir.hakkaten doğru diyor.siyaha bakarken uykumuz geliyor ve gözlerimiz kararıyor..siyah bana ne bileyim karamsarlığın sembolü gibi geliyor..

1|0
    1|0
  • şu tayt çılgınlığına bir son verilsin :/

3|0
    0|0
  • Kumaş pantolonun altına spor ayakkabı giyen sivri zekalı öğrencilere öncelikle moda dersi verir ve bu tarzı yasak ederdim :)

1|0
    0|0
  • geyikli tayt ve babeti kaldırırdım :P şaka şaka isteyen istediğini giysin, yakıştırdığı takdirde :D

1|0
    0|0
  • Tayt giyen yürüyen balinalara uyuz oluyorum

tayt yasaklarım

3|1
    0|1
  • ahyyş benden moda bakanı olurmu ayol :/ (ellerim belimde) fghjklş asdasdasdasdasd a:DDD

1|0
    0|0
  • Justin Bieber ve One Direction ürünlerini toptan kaldırırdım bu bir kesin yani.

3|0
    0|0
  • öncelıkle bayanların gıysılerınden baslardım.cok acık gıyınenler var onların gıydıklerı toplumda erkekelr tarafından dıkkat cekıcı kıyafetlerı kaldırırdım.gıyecek olan evınde gıysın.mını etek snra asırı dekoltelı elbıselerı kaldırırdım :)

1|0
    0|0
  • babetlerin üretimini durdururdum :D kara çarşaf yerine sarı mavi mor falan diğer renkleri de olması gerek hiç olmaması lazım ama yasaklatmak bana göre değil .

1|0
    0|0
  • gökkuşağı renginde olan pantolonlar ve messi gibileri yasaklmak lazım

3|0
    0|0
  • düşük bel pantolonu kesin kaldırırdım giyeni falakaya yatırırdım valla

1|0
    0|0
  • Su durumda pece carsaf ve turbani yasaklardim

2|0
    1|0
    • günümüz "AYDIN'lari"

• Kuran-ı kerimin mealini okursan dinin gereği olduğunu anlarsın Orkuncuğum.

• O kadar dinine bagli bir tip degilim yani dindar degilim gunumuzde turban ve carsafin din amaci disinda hersey icin kullanildiginin farkinda olmayacak kadar ahmak degilim haci gunumuzde musluman gorunenlerin en ala dolandirii oldugu asikar ise bir turbanlinin ateist olma ihtimali de bir o kadar fazladir

• Bayanlarda Geyikli Taytı Kaldırırdım! Kesin ve Net!

1|0
    0|0
  • geyikli tayt giyene ömür boyu dışarı çıkma yasağı koyardım heralde

2|0
    0|0
  • UGG koyune geri donsun.

2|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 13

• kesinlikle simsiyah ve hatta gözleri bile görünmeyen peçeli kıyafetleri kaldırırdım. kapanmanın bile görselliği önemlidir. bazen görüyorum çok hoş modern giyinen tesettürlü bayanları imrendiğim bile olmuyor değil :) o kadar yakışmış ki insanın kapanası geliyor :)

3|0
    0|0
    • ninjalar yok edile :) içindeki kadınmı erkekmi teröristmi belli değil çoğaldılar bu ara zaten

• isteyenin istediğini giymesini sağlardım.mini etek giydiğinde dik dik bakan abazalara müebbet verirdim:D

1|0
    0|0
  • Sivri burunlu erkek kundurayı yasaklardım.

1|0
    0|0
  • ne geyikli taytmış herkes uyuz oluyor ben varlğndan bile haberszm deem düşük bel pantolonlara uyuz oluyorum kadındada erkektede

1|0
    0|0
    • ayrıca duyduğuma göre eşcinsel modacılarn kadın bedeninn prporsiyonunu bozmak için ürettiklerni duymuştum normal bel pantolon yok piyasada inanılır gibi değil

• Geyikli tayt

çirkin giyim.

3|0
    0|0
  • O geyikli taytları kaldırırm :D

3|0
    0|0
  • Erkeklerin renkli pantolon giymesini yasaklardim

1|0
    0|0
  • kılık kıyafet özgurlugune devam derdım :)

2|0
    0|1
  • erkekte beyaz slip don kızda ise simli saç favorim..

1|0
    0|1
  • straplez yk

1|0
    0|0
  • deri taytı kaldırırdım herkese yakışıyorda bana yakışmıyor ben giymiyorsam kimse giyemez okadar

1|0
    0|0
  • Kürkleri,hayvan derisinden yapılan çanta,ayakkabıyı -.-

1|0
    0|0
  • herkes istedigini giysin derdim

1|0
    0|0
Yükleniyor...