Manchester united mi daha büyük takım Bayern münih mi ?

Birisi ingiliz devi,diğeri Alman peki sizce hangisi daha büyük takım?

Manchester united, 3 şampiyonlar ligi şampiyonlugu 20 lig şampiyonlugu

Bayern münih; 5 şampiyonlar ligi şampiyonlugu 24 lig şampiyonlugu

not, en önemli başarıları yazdım sadece

• Manchester united çünkü
    0% (0)27% (4)21% (4)Oy Ver
  • Bayern münih çünkü...
    100% (4)73% (11)79% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bayern Münih tabiki

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 15

• Bana göre ünyanın en büyük takımları Manchester united ve Real Madrid bu takımlar belki şuan düşüşt anak köklü kuluplerir Anneme yabancı takım söle dediğime bile Real Madrid ve MANU diyor bu bile gösterge sayılmaz belki ama etken. Alman liginde bayerne rakip kim var? İngiliz ligi ölmi? Kırmıı Şytanlar bana göre Realle birlikte Dünyanın en büyük takımları. NOT= Şu an mesela Barca daha başarılı son yıllarda ancak Real Her aman Barcaan büyüktür objktif. Bu arada Barça Real maçlarında Barçyı tutarım sempati duyarım Messimi Ronalomu bana göre Messiir ama Real daha büyük..

0|0
    0|0
    • tarih olarak madrid dünyanın en başarılı futbol takımıdır bunu kimse inkar etmez,ama manunun ne başarısı var söylesene? Tarih olarak kupa olarak münihle kıyaslanmaz bile,ozaman madridin 32 lig şampiyonlugu var ama premier lig kadar zorlu olmadıgı için la liga manu daha başarılı öyle mi ? ya da juventusun 29 lig şampiyonlugu var ama ingiltere liginde olmadgı için manu daha mı başarılı ? başarılı takım başarılıdır liverpoolun nasıl 5 clsi var oda ingilz takımı değilmi ?

• Yine yanlışın karşılaşsalar nolucak Bayern ağır favori olucak bu neyi kanıtlicak? Yine sölüyorum an itibariyle BAYERN glmiş geçmiş Real MANU..

• ben o anlamda demedim,karşılaşmasını isterim bu iki takımın dedim,manu konusunda yine söylüyorum katılmıyorum sana

• Manchester United her zaman gereğinden fazla övülen, yani abartılan bir takım olmuştur. Oyun şablonları hiç değişmemiştir. Hep kontra atak, hep rakiplerinin hatası. Yerleşik bir düzende United'in gol attığını görmüyorum yıllardır. Bayern Münih ise (çok şükür rakiplerinin en iyi oyuncularını değil alman gereken oyuncuları almalısın ilkesini öğrendi) onların tersi bir profil çizerek her türlü şekilde gol atıyor. Oyum Bayern'e.

0|1
    0|0
    • içimdekileri anlatmışsın ruh ikizimsin sanırım =)) hr zaman derim united kadar gereğinden fazla abartılan ve övülen başka takım yoktur ada sayesinde bu kadar popülerdir diye,en iyi ronaldolu dönemde bile mükemmel futbol yoktu ve ileride tevez rooney ronaldo oynamasına ragmen geride o shea,brown gibi fletcher gibi vasat adamla oynuyodu yani mükemmel bir kadroya sahip olduklarınıda görmedim.

• aslan mı yener kaplan mı?

kaç yaşındasınız olm siz?

1|3
    0|0
  • bana göre manchester united daha büyük..çünkü ingiliz takımlarının içinde bir sürü iyi takımlar var..ama almanyada tek büyük bayern ve bayerne rakip yok ekonomik anlamda..

0|0
    0|0
    • liverpool ingiliz takımı ama 5 şampiyonlar ligi şampiyonlugu var bu dediğin çürümüş oluyor mesela sen hangi takımlısın türkiyede?

• kesinlikle fiziksel güçle aldı..futbol 90 dakikadır.89 dakika oynarsın 1 gol atarsın bir dakika oynamazsın 2 gol yersin..futbolda sürprizlerin olmasının sebebi oyuncuların konsantrasyonunu ve fiziksel gücünü kaybetmesinden oluyor..

• fiziksel güç teknik olmadan hiçirşeydir.

• an itibariyile B.Mübih daha iyi

0|0
    0|1
  • Bayern münih çünkü... şu anda çok formda

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|1
  • neyi baz alıcaz bu soruyu cevaplarken ?

0|1
    0|0
  • manchester daha popüler

0|0
    0|0
    • büyüklük olarak

• zevk meselesi biraz da bu bana göre everton ayarında bile olsa her zaman manchester :) stadlarına boşuna düşler sahnesi dememişler stadlarında ki atmosfer bile yeter bence

• old trafordda laf yok zaten futbolun mabedlerinden.

• M.United'ı M.United yapan Alex Ferguson'du, yani 1986'dan önce United diyebir takım yoktu ama Bayern her zaman güçlüydü..

0|0
    0|0
    • şaşırdım böyle demene =) manuyu çok seviyodun diyebiliyodum

• Kaliteli kadro popülerliğin işareti değildir maalesef..Öyle olsa City ve PSG çok popüler olurdu.

• ciytde psgde münih kadar yıldız futbolcu yokki.ibo,cavani,thiago silva psgnin yıldızları sadece city'de ise aguero,yaya toure,silva 1.sınıf yıldızlar.

• ingiliz ekolü son dönemlere damgasını vuruyor alman ekolü eskisi gibi değil bayern alman ekolünün en iyi takımı çok iyi futbolcuları bulunuyor fark bu sadece alman ekolünün eskisi gibi olması gerekiyor...

0|0
    0|0
  • Manchester United

0|0
    0|0
  • Bayern münih

0|0
    0|0
  • kırmızı seytanlar tabikide.

0|0
    0|0
    • iki maçtada oyunu dortmund kontrol etti ilk maç deplasmanda kazandılar ikinci maçı arsenal tamamen şansa kazandı üstüne hakem dortmundun iki penaltısnı yedi.

• iste bende onu diyorum hangisi daha buyuk olursa olsun ingiliz takımları bu seylerde cok sanslı.

• Manu diyorum çünkü bayern münchen eski dönemlerde avrupada başarılar yakaladı yani 90lardan bugüne kadar gözle görülür başarısı yoktu tek başarısı bundesliga idi amma velakin manu herzaman favori olarak oynadı

0|0
    0|0
    • nasıl yahu 90'lardan gönümüze münih 5 cl finali oynamış 2 defa clyi almış,manu 4 cl finali oynamış 2 defa clyi almış,ayrıca manu her zaman favori filan değildi

• yok 90lardan gönümüze dedin ya hani 90lardan günümüze bu iki takımın neler yaptıklarını söylüyorum işte.

• Ben bayern münchenen ne yaptıklarınıda iyi biliyorum manchester unitedinde

Yükleniyor...