Her sabah arayan erkek mutlu eder mi, yoksa bıktırır mı?

Sabah ilk iş nişanlıma günaydın mesajı atmak, sonra iş yerinde müsait olunca hemen arıyorum. Gerçi her zaman konuşacak birşey olmuyor, sessiz kalıyoruz bazan telefonda. Ama yinede sesini duymak bana iyi geliyor.. Peki kendisine her sabah mesaj atmak, onu aramak; onu mutlu ediyor mu? Yani genel olarak bayanları mutlu eder mi?

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• kesinlikle mutlu ediyorr .benide uşakta iken sevgilim arayıp ders için uyandırıyordu .müsait oldugunda arıyordu sesini duyma molası verdm diyodu .uyumadan önce benm sesimi duymadan uyumuyordu .ama simdi memleketim izmire geldiğim için haliyle ailem kızmasın diye aramıyor ve ben cok özlüyorum o günleri inan bak .cok mutlu mesut uyanıyordum .simdi yüzümden düşen bin parca .ama tabi kişiden kişiye de değişir.ve ben ilgi azaldıgı için kafayı yicem simdi :(

0|0
    0|0
  • Valla nisanlin cok sansli her kadin ilgiden hoslanir merak etme o sklmiyordur hattta sani oldugunu bile dusunuyordr kadinlar ilgiliyi severler

0|0
    0|0
  • çok ılgı ıyıdır hoştır ama rutıne bınmesı yerıne degışık zamanlarda konuşmak tercıhım

0|1
    0|0
    • Sabah onsuz uyanmak çok olmak en çok buna dayanamıyorum.. Genelde de sabahları işe giderken canım çok sıkkın oluyor. O yüzden onu aramak benim de sıkıntımı alıyor.. Yoksa akşamları ve pazar günleri tek başıma ya da arkadaşlarla yapmak istediğim bir sürü şey oluyor.

• "Sabah onsuz uyanmak, en çok buna dayanamıyorum." olacaktı.

• haha zor zamanlarda yAni iyi ara ya hoşuna gider ama bir gun olurda aramamaya başlarsan ya da kız bu durumu farkederse neden musaıtken aramıyosun dıye basının etını yer bastakı gıbı degılsın fılan

• Eder eder ) bu durumdan mutsuz olan bir bayan görmedm daha.

0|0
    0|0
  • seviyorsa mutlu olur ama fazla yılışıkta olmamak gerek

0|0
    0|0
  • Bir süe sonra bunaltır

0|0
    0|0
  • Herhalde eder.

Kadınların yaşam kaynağıdır ilgi.

0|0
    0|0
  • sabah sabah aramak nedir ya sesimiz tro gibi

0|0
    0|0
  • mutlu eder tabi .. ilgili erkekten bıkmaz kadınlar =)

0|0
    0|0
  • her sabah arayan erkek mutlu eder, eger seviliyorsa

0|0
    0|0
  • hergün sıkar ya sankiim

0|0
    0|0
    • Yani hergün hergün değil de, iki üç günde bir olsa daha iyi olur mu diyorsun? Bir kere pazar günü aramadım. Öğleden sonra kendisi aradı. "Ne oldu? niye aramadın?" dedi, sesi baya üzgün ve biraz da kızgındı.

• hıı ozamna farklı durum siz bunu alıskanlık yapmısınız doğal bişi o zaman. erk arkadasım bir gün günaydın yazmasa bozulurum. sizinkide öyle aslında güzel bişi hergün sabah seninle baslıyo güne

• Herzaman olunca tad vermez ve alışkanlık yapar sıkabilir

0|0
    0|0
    • Yani hergün hergün değil de, iki üç günde bir olsa daha iyi olur mu diyorsun? Yanlız şöyle bir durum var, ailesi biraz tutucu, pek görüşemiyoruz, sadece ailecek görüşebiliyoruz. Ancak telefonda rahat konuşabiliyoruz.

• Fazla ilgi gösterdi ama bıktırmadı mı? Yoksa az ilgi gösterdi ve birbirinizi bıktırmadınız mı? Sorumu yanlış anlamayın, aynı şeyleri herkes yaşıyor anlaşılan.

• hersey normaldı bızde

Erkekler Ne Diyor 5

• Neden gizli kullanıcı olarak soruyorsun ki. Bu soru ayıp soru mu? Ayıpsa neden soruyorsun? Ayıp değilse gizli kullanıcı adı altında neden soruyorsun? Çekingen pısırık silik bir kişilik misin yoksa? ahahahah nasıl ezdim ama. Zoruna gitmesin.

2|0
    0|0
  • hacı endişelenme bende iyi bir durum,sadece geceleri arasan pek iyi olmazdı sabah aramak ıyı yanı aklına ıyı sekılde gelıyorsun

0|0
    0|0
  • şöyle bişey dene bir sabahta arama mesaj gönderme tepkisini ölç...

bayanları mutlu ediyordur sanırım ama sıkboğaz davranılınca sıkılıyorlar..

0|0
    0|0
    • Bir kere pazar günü aramadım. Öğleden sonra kendisi aradı. "Ne oldu? niye aramadın?" dedi, sesi baya üzgün ve biraz da kızgındı.

• öyleyse hoşuna gidiyordur onun bunu birazcık açıktan ona da söyleyebilirsin böyle her sabah arayıp mesaj atmam seni sıkıyor mu diye...

• bayanlar ilgi ister fazla ilgiye gelemez özgür ruh gibi bişey en güzeli o ilgilendiğinde hakettiği kadarını vermek bence

0|0
    0|0
  • oldu olacak kahvaltıda götürelim yatağına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...