Bisiklet sporu yapanlar :)

aramızda var mıbiliyorum ama:

bisiklet sporu yapan arkadaşlar (gezi ada tur sürücüleri dahil) dışarıda bisikletci gördüğünüzde ilk tepkiniz ne olur :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• imrenirim açıkcası iş güç şehir kalabalığı derken fırsat bulamıyorum.

0|0
    0|0
    • aslında sende haklısın. kalabalık şehirlerdeki senin gibi insanların tek sorunu bu :(

• artık emekli olmak diye birşey yokki müdür. Zaten emeklilik yaşı anasının nikahı olmuş birde emekli olsan bile belki okuyan çoluğun çocuğun olacak :D Belki torun torbaya bisiklet binmesini öğretirken bir miktar daha kullanırız ama öyle o yaşta dağ bayır çıkarsak mefta oluruz

• adam haklı tamam dağılın :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Tepkim olmaz..hollandada yasiorum..2-3 yasindan baslar 80- 90 yasindaki insanlar bisiklet kullanior..

0|0
    0|0
    • burada da var 2 tane hollandalı arkadaşımız. az çok anlatıyorlar. arazi düz olunca ulaşım aracı olarakta kullanan eeyi varmış

• Bence hoş bir durum havalı

0|0
    0|0
  • çok severim ve hiç tepkim olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yapmak istiyorum doğrusu hatta işe bile bisikletle gidip gelmek istiyorum

Bisiklet modellerine de bakıyorum ama bakalım kısmet.

0|0
    0|0
  • "fakire bak bisikelete biniyor :S" olur, evet gelsin eksiler

1|1
    1|3
    • o fakir dediğin insanların üzerinde kaç paralık ekipman var biliyormusun :)

• fakir diye ezmeye çalıştığın dedim. yoksa senin gibi cebimizdeki parayla hava atma gibi bir gayem yok :)

• "akustikbiradam"

kafa yapını sevdim kardeş :)

• karşılıklı selamlaşırız :D mola yerinde karşılaşmışsak bisikletlerimizden başlarız muhabbet ederiz :)

0|0
    0|0
  • Severiz kendilerini. Reisicumhur Turu'nda gaz veriyoruz

Kendim bisiklet delisiyim, araba pek çalışmaz. Bazen de 10-15 km'lik küçük şehir turları yaparım.

Büyükada'da yapamadık, yazın sıcak hava sorun oldu. Kışın buzlanma yokken yapmak lazım

0|0
    0|0
    • sıcak falan dinleme bence. vaktin olunca pedalla :) zaten önemli olan yola çıkmaktır :)

• Hollandaya tasindim tasinali bisikletten daral geldi :) Turkiyede gorecek olsam sizde kendinizi bisikletci sanarsiniz derdim

0|0
    0|0
    • tahmin edebiliyorum :) 9 yıldır gözlemliyorum hala türkiyede garip buluyorlar ilginç :)

• ne varki düşünülecek hiçbir tepkim olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...