Kilo vermek için spor ne zaman yapılmalıdır?

Kimisi diyor akşam üzeri kimisi diyor sabah aç karna. nedir bu işin özü ? kime inanacağız?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sabah aç karna yapılmaz ikindi vakti yersin yemeğini yedikten 1,5-2 saat sonra yaparsın sporunu zaman dilimi önemli değil yemek yedikten sonra 1,5,2 saat geçsin derim ben spor çıkışı da hafif beslenmelisin hatta 1-2 porsiyon meyve yesen daha iyi olur spordan sonra MC yersen boşa spor yapmış olursun öyle düşün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşırı aç olma tokta olma.yorgunda olma

0|0
    0|0
  • sabah aç karnına. test edilmiş onaylanmıştır tarafımca :))

0|0
    0|0
    • sabah sabah yataktan çıkmaya üşeniyorum spor baya zorlar gibi :)

• zor olsa da çok etkili. zorlanmadan olmuyor bu iş. ne demişler çalışmayana ekmek yok :)

• sabah sporu ve akşam yürüyüşü bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sabah spor yağ yakımı için daha yararlıdır. çünkü sabah kalktığında miden boştur ve antreman esnasında vücut mecbur olarak yağları enerjiye dönüştürerek kullanır. bu arada spor sonrası kahvaltını çok iyi yapmalısın.

ama

ağırlık çalışıp kas yapmak için akşam daha uygundur çünkü sabah uyku sersemi vücudun uyuşuktur ve yüksek kilolara girmen için karbonhidratı ve proteini bol alman gerek. buda sabah kahvaltısıyla olucak iş değil.

0|0
    0|0
  • en verimlisi sabah yapılan diye biliyorum ama okadar da önemli değil sen günlük en az 1 saat kardiyo yaparsan kilo vermeye başlarsın. İşin özü yediklerine dikkat etmekte. Yaktığın kalori aldığın kaloriden çok olursa doğal olarak kilo vermeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • her fırsat buldugunda yapman gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...