Metroda otobüste sürekli bakıştığınız ve beğendiğiniz erkek tanışmak istese ne yapardınız ?

Evet Bayanlar Metroda otobüste toplu taşıma araçlarında hoşunuza gittiği beğendiğiniz birileri illaki olmuştur. Özellikle erkekler çok keser bayanları :D . Hoşunuza giden bakıştığınız birisi gelse tanışmak istediğini söyle ne yapardınız ?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Manyak mısın tanısırız tabı kı.oyle hosuma gıden bır cocuk da var ztn.bır kere o oturuyordu kalabalıktı.arkaya ılerledıkce onun oturdugu yere dogru gıttım ıste.sonra otobus bosaldı, o cocugun yanındakı de kalktı, baska bır yer daha bosalmıstı, ben cocugun yanına oturcaktım, bır tane dana gıbı bır kız zar zor sıgdı cocugun yanına, bana da bı tane amca gel kızım suraya otur dedı ındı :D cocukla da baya kesışmıstık.hıc az degılım ha :D gecen cocugu yıne gordum.otobusten ınınce markete gırmıstım, cocuk da benım gıdecegım yone gıttı.ama yanında 2 kız vardı ama bellı kı arkadas yanı sadece.marketten cıktım, eve gıdıyorum, gıderken onun da karsıdan geldıgını gordum, demek kı kızları evlerıne bırakmıs donuyor..ama hıc bana bakmadı, acaba gece vaktı oldugu ıcın yanlıs anlarım dıye mı dusunmustur.otobuste ayaktaydık ıkımız de tam da cocugun yanındaydım.dengemı kaybedınce tutuyordu falan, gulumsuyordu :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Terslemek isterim ama yapımda bu yok çok kotu birşey hayr diyememk ya :( pofff

0|0
    0|0
  • bende beğenirsem tanışırım aşk bu ne zaman geleceği belli olmuyor :D

0|0
    0|0
  • Olabilir aslında ama metro hoş bir ortam değil

0|0
    0|0
  • beqenseydim ve sewdiğim brisi olmasaydı tanışırdım

0|0
    0|0
  • metro ve otobüste etrafımla ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • bu metrobüs aşklar yeni çagın aşkları, ben olsam terslerim

0|0
    0|0
    • sorma bende bugün şahit oldum merak ettim sorayım dedim :D

• O nasıl bir yokluktur ki metrobüste hayatının aşkını arıyorsun :D

• dimi ama

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...