Beyler, onun bu davranışı karşısında ne yapmalıyım ?

şimdi ben lisede şehir değiştirdim yeni bir okulda basladım ilk geldıgım sıralar cok ıyı nıyetlı bır cocuk benle ılgılenmeye basladı fakat ben bunu o sıralarda anlayamadım benım arkdasıma soylemıs ben farketmıyınce de olmıycak arkadas kalalım demıs arkadasıma ama benım haberım yok bundan. 2 ay falan gectı ben hoslanıyorumşu anberaber vakit geciriyoruz o bana pas verıyor ben ona as verıyorum yıne mesajda atıyor ama neden adım atmıyor anlayamıyorum uzun zamandır beklıyorum adım atmasını arkadısımı konusturtturdum istediğimi söyledi ona ve cocuk sasırdı ama o isteyiıp istememekte karasızmıs. onceden olmıycak dıye pes etmesının nedenı o duzenlı, ciddi bir ilişki istiyormuş ve ben 1 sene sonra burada olmayacakmısım o yuzden benle olmayacağını dusunmus ama hala neden mesaj atıyor ' tepkımı koymalı mıyım veya ona herseyi acıkca soyleyıp fıkrını mı almalıyım ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• açıkça konuşmak en iyisi

0|0
    0|0
    • olayı çok üsteleyerek kendımden soğutmak ta istemıyorum ama umarım öyle algılamaz ben sadece olayı acıklığa kavusturmak istiyorum

• yani direk konuya gireceksin konuşacaksın sonra olursa olur olmazsa olmaz bence ilişkilerde ne uzatmanın nede zorlamanın bir gereği yok onlara bağlı oluşanda fazla sağlam olmuyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Tereddüt ediyor tamamıyla aynısını bende yaşadım korkuyor geri çevirmenden çekiniyor. Neden gururu yıkıpta ilk adımı sen atmıyorsun ?

0|0
    0|0
    • bugun gaza geldım herseyı anlattım neden böyle böyle yapıyorsun basta yaklaşmıştın halnukı dıye. o sınıfta diğerlerinden biraz daha farklı bir cocuk ilk basta öyle davrandı ama sonra hemen toparladıgını benı sırdaşı dostu olarak daha cok sevdiğini syledi ve sınıfa yenı gelmeme ragmen sınıfta yakın olabıleceğim tek kişisin dedi hatta yenı konusmaya basladıgı bırı varmıs onu da söyledii amaşu aniyi olsakta insan uzuluyor ya

• Bence açıkca konuş .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...