Erkekler neden böyle yapıyorsunuz?

kendinizi güvenilir olarak lanse ediyorsunuz ama değilsiniz, kimi kandırdığınızı sanıyorsunuz.

ci.nselliğe çok aç olmanızı ülkede evlenmeden önce asla yaşanamadığına bağlıyorsunuz ama evlendiğim kadın ba.kire olacak demesini biliyorsunuz... zaten serbest olsaydı böyle olmazdınız değil mi? he canım he yavrum he.

gün intikam günüdür kadınlara çektirdiğiniz eziyetleri illa ki ödeyeceksiniz.

lütfen beni eleştirmek gibi aptalca işler yapmayın.

empati kurabilene teşekkürler ve sonsuz saygılar...

0|0
1|15

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin kimseyi eleştirmek ve de yargılamak gibi bir hakkı yok, hele hele burada hiç yok o yüzden sıkma sen canını boşuna:) Ama bu erkeklerin bazıları henüz çözümlenemedi... Memlekette bakire kız bırakmazlar ama sonra mumla bakire kız ararlar sanki bu kadınlar kendi kendilerini şey ediyorlar ! Ama bence ne düşündüklerinin zerre kadar önemi yok, insana insan olarak bakamayan kadın ya da erkek diye bakan zihniyet sana bakire ya da değil olarak bakmış çok görme kapasiteleri bu kadar. Herkesin kendi hayatı nasıl yaşamak istiyorsa önce yaşar, seni yargılayacak olanlara da söyle önce kendi boklarına baksınlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• empati kurdum ve sana 2 cift lafım var.

1- bundan sonra su isyan sorularınızda bütün erkekleri hedef almaman dilegiyle..

2- cinsellige cok ac olanlar diye tabir ettigin kesimin cinsellige cok ac olmaları, ülkede evlenmeden önce cinselligin yasanmasının zor olmasından dolayı degil, kendi beceriksizliklerinden oldugunu söylemem gerek.

3- eziyet cektiysen ödet ama feminenlik sınırlarını asıp kendini kill bill e baglama bacım.

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmasaydın empati kuracaktım

1|1
    0|0
    • herhalde durduk yerde genelleme yapmıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk gibi her yönüyle mükemmel biri olmaya çalışana can feda

• Genellemenin hiç bir haklı tarafı olmaz.. Söylediklerinin bir kısmına katılıyorum karşı olduğum algısı çıkmasın :)

• Güvenirlikten kastınızı anlamadım ama bir kıza bakire mi değil mi diye bakmam , ayrıca cinselliğede o kadar aç değilim benim için arka planda , yaşım yirmi oldu tüm samimiyetimle size şunu söyleyebilirim ki cinsellik yaşamadım çünkü bana göre her şeyin bir zamanı var , evleneceğim kadın bakire ya da değil insan olmadıktan sonra ne fark eder. Benim fikrim cinsellik konusunda işte ben o kıza böyle şu kıza böyle yaptım demek değil , hem bir erkek arasında geçen şeyleri böbürlenmek için anlatmaz bana göre anlatıcak şey var anlatılmayacak şey var .

Dört duvar arasındaki şey orada kalır . Ama öyle değil sanki çok iyi bir bok yapmışlar gibi neyse ...

0|0
    0|0
  • bence haklısın da ne bileyim evlilik çok geç oluyor..kız arkadaşım taktı üniversite sınavına verdi kendisini ilişkimiz bitti..üç sene üst üste dershaneye gitii.bu sene de kazanıp gitmezse ve yerlşemezse üniverstieye bu sefer onu kaçıracam..onu kaçırmayı çok istiyorum.yoksa başka bir erkek ile evlenmesinden korkuyorum..babası ne yapsa yeridir..deli bir babası var..evlendirirse korkarım..

0|0
    0|0
  • Erkeğim evrimi buna göredir. Bir erkek 9 ayda bir futbol takımı kadar çocuk sahibi olabilir.(Yedekleri ile beraber:)) Kadında böyle bir şey yok. Kadın kendine göre en iyi eşi bulma yönünde evrim geçirmiştir. Genelde kadın bunu başarır günümüzde zaten. Erkeklere gelince orada biraz dini düşünce devreye giriyor. Müslüman olmadan önce yaramazlıklarım vardı ama sonuçta bana konmuş bir kural yoktu. Şimdi müslümanım hali ile tövbeliyim. Müslüman olup hangi akla hizmet yapıyorlar onları da anlamıyorum o da ayrı bir konu.

Bakire aranmasının sebeplerine gelirsek. Bizim lisede bir kız vardı afedersiniz üzerinden tüm Samsun geçmiş. E bu kız üniversitede kendine saf bir çocuk bulacak e yazık değilmi o çocuğa. Bunu garanti altına almak istiyor erkek. He günümüzdeki çok alternatif seks yöntemleri var o da ayrı.

0|0
    0|0
  • kim bu kızın canını yakmışsa çıksın ortaya :D başımıza sardın

0|1
    0|0
    • yoo öyle aman aman bir şey olmadı ki. ben gördüğümü söylüyorum

• asayiş berkemal yani tamam

• herşey ailede bıter fırsatlar geçti ama zarım yok dıye yapıcak degılım ve evlenecegım kadınla beraber olurum türkıye bunu kaldıramaz örf adetlerımıze göre degıl bende ısterım zaten aşık adam evleneceği eşini bekler herşey seks olsaydı hayvanlar prof olurdu gözlerıne bakmak var ya ya da senı sevıyorum demesı hıç bır şeye değişmem ben eşcinsel degılım sadece kendımı sızın yerınıze koyuyorum ve abaza bı sevgılım de oldu ıkıncı gun terkettım hoş degıl aşk bu hıç degıl

1|0
    0|0
  • boş konuşma ya. bide erkekler demesi yok mu? senin baban erkek değil mi gerizekalı ?

0|0
    0|0
  • Ego tatmin etme pesinde bir çok sahsiyet

1|1
    0|0
  • kim sana çektirdi bilmiyorum ama sana biri birşey yapmış ve herkesi aynı kefeye koyuyorsun. Senin bu görüşlerinin zıttında yer alan o kadar çok arkadaşım var ki erkek olan . ama sen gidip bu tarz birini bulduysan çok aramış olmalısın. suçu siz kadınlar kendinizde arayın . güvenirlik çizginizi gözden geçirin. Birde her güvendiğinizin hemen kucağına atlamayın . sonra burada ağlamanıza gerek kalmaz.

0|0
    0|0
    • eh be geri zekalım. kimsenin kucağına atlamadık

biraz aynada kendine bak. işte dar görüşlülük yobazlık böyle bir şey.

• yazdığın konudan belli. ister üstüne alın ister alınma. bana bir daha da hakaret etme. düşüncelerini hakaret etmeden dile getiremiyorsanda yazma . yoksa dar düşünceli kim çok belli ediyorsun da.

• Gayet lanet biriyim. Bana bulaşanı bulaştığına pişman ederim.

0|0
    1|0
  • Her erkek tertemiz bir ors.. ile evlenmek ister. Bu kadar basit (bence). Gerçekten temiz olsun ama çok tecrübeli davransın (öyle de bulunur mu, saçma mı bilmem)... Yaa nasip.

0|0
    0|0
  • son derece haklısın cinsellik için herşeyi deniyoruz. yalan yanlış herşey yatağa atana kadar. Sadece kadınların akıllı olması gerekiyor.

0|0
    0|0
  • buna biri hardcore yapmıs simdi zırlıyor .

0|0
    0|0
  • yaratılış itibariyle erkekler cinselliğe yaşamasa bile ihtiyaç duyar. 1 ay boşalmayan bir erkekte şiddetli kasık ağrıları başlar. bu süreç zarfında şehvette bastırır. bu yüzden masum olsa bile sıkıntı çeker. o yüzden mastürbasyon ile kendini teskin eden erkeklerde çoktur. ancak kızların bu ihtiyacı genel itibariyle hissetmediğini duydum. evet kadınlar ilişkiden daha çok zevk alıyor olabilir ama ihtiyaç değil kadınlar için. bunu bir doktordan duydum yaşadığım için söylemedim yanlış anlama. o yüzden ilişkilerde her ne kadar güven olsa da çok buluşulmamasından yanayım.

bu konuda erkeklerin kendilerini çekmesi daha zor oluyor. kadınlar olarak dikkatli davranmalısınız sonuç hüsran olabilir.

Ayrıca bakirim ve bakire istemeye hakkım olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Bu ne saçmalık böyle , bir tek erkekler mi cinsellik ihtiyacı duyar, buna inanıyor musun sen gerçekten ? Kadınlar da en azın sizin kadar ihtiyaç duyarlar ama kendilerini kontrol etmeyi bilir ona buna saldırmazlar...Ayrıca sordugun kişinin doktor olması değil sevişmeyi bilen hoşlanan yani frijit olmayan bir kadın olması önemli. Kaç yaşındasın bilemiyorum insanlar arzuladıkları sevdikleri hoşlandıkları için birileriyle sevişirler ay bu bakireymiş ben bununla sevişeyim diye düşünmezler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...