Bu kızın aklından neler geçiyor acaba bilen yazsın. ?

Bir kız var neyse ben bu kızın 3 aydır peşindeyim. Ve bu 3 ayda hiç bir gelişme kaydedemedim çünkü sevgilisi vardı. Şu an sevgilisinden ayrılmış galiba. Bende halen ısrarcıyım. Ve hiç konuşamadık çünkü izin vermiyordu. Ve bugün bana yarın nerede olacağını söyledi. Yani 3 ay boyunca hiç ama hiç gelişme kaydedemedim ve kız bana hiç te yüz vermedi ama ben inadımdan vazgeçmedim ve en son kız yarın nerede olacağını bana söyledi bu ne şimdi bu kızın aklından geçenler ne sizce.?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• 3 ay sevgilisi ilan bir kızın peşinden koşulur mu la ne ayıp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• alaaaa sevgilisini gönderdi adam toplattırdı hem yapmasa bile :sSdSA.D NE ALAMET O KADAR AYDAN SONRA CAGIIRIO BIRAK :sD:SD:

0|0
    0|0
    • Sence kafasından geçen düşünceler ne. Sen olsan neden bir erkeğe nerede olacağını söylerdin.

• Cocuk niye dayak yesin ki

• E oda benim ark gördüğüm işler s:A.S:DD:d

• kıskandırmak için kendi peşinde olan kişi kullanmak istemiş bu kadar

0|0
    0|0
  • Ümidi kes. Zorlamı sevdiriceksin niyetin bu mu yani

0|0
    0|0
    • Gerekirse evet zorla sevecek.

• Eski sevgilisini seni kullanarak unutmaya calisacak. Eger ona onu sevdigini hissettirmezsen arkadasca yaklasir onu eglendirebilirsen bir 3 ay sure daha sonra sana asik olabilir ama senin yaninda eski sevgili hic aklina gelmesin dikkat et :)

0|0
    0|0
  • bence o kızdan ümidini kes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen ne karaktersiz bir insansın olm sevgilisi olan kıza sarkıntılık ediyon kız senide kullanıp atacak zaten merak etme

1|0
    0|0
    • Get işine lan. :)

• karaktersizsin başka bişey demiyorum nerde yaşıyon köyde falanmı tek bir hatun var sanırım oralarda

• Yok dostum köyde falan değilim kızın bol olduğu bir şehirdeyim ama bu kız öyle her kız gibi değil. Güzelliği ve çekiciliğini ben hiç bir kızda görmedim.

Yükleniyor...