Günümüzde ki kadınların giyimleri ve makyajları sizce ne kadar duygusal yönde çekici ?

Popuyu düzgün gösteren kotlar destekli sütyenler korseler. Yemin ederim hiç bir kadını soyasım kalmadı. İçinden ne bok çıkacağı belli değil ki.. :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi çok seviyorum hepinize +1 <3 ;))

sen kimsin mi dedin bana ? link ;)))

• Kız yüzüne fondoten sürmemiş resmen 2 kat badana yapmış üstüne bir kat sıva çekmiş. Güzel olayım derken inşaatcı Süleyman abi olmuş :))
    10% (1)20% (1)13% (2)Oy Ver
  • Makyaj yapın ama dozunda yapın. Karşınızda durup sanatçı bu eserinde ne anlatmış acaba dedirtmeyin :))
    60% (6)40% (2)53% (8)Oy Ver
  • Ah be kızım.. Limon kadar memen var gitmiş bir de nazar boncuklu sütyen askısı takmışsın. Neyi kimin gözünden sakınıyon allasen ya..''!!'' :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Göğsü küçük olan kadınlar lütfen straplez elbise giymeyin ya göğsü sarılmış yaralı Kore gazisi gibi oluyorsunuz :))
    20% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Kızın şortu o kadar kısa ki, alırken sanki "şort istiyorum ama gotum görünsün" demiş dersiniz :))
    10% (1)40% (2)21% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• aksine göğüsü büyük kadınlar straplez giymesin çok kötü görünüyor :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şıklar birbirinden güzel B dedim :)

0|1
    0|0
  • dozunda makyaj ve dekolte olmalı

0|1
    0|0

• Ahahah ' E ' işaretledim hepsi diyorum :D

0|1
    0|0
  • Şıklar harika, sorunun cevabı olmuş her biri. Özellikle B ve D şıklarına çok güldüm :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• duygusal yönde çekicilik makyajla,destekli sütyenle olmaz karşılık uyum ile ilgili bir şey bence

0|1
    0|0
  • Kızın şortu o kadar kısa ki, alırken sanki "şort istiyorum ama gotum görünsün" demiş dersiniz :))

0|1
    0|0
  • E ne öyle ya. yarıldım resmen :D :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...