Lütfen sorunumun acıklamasını yapın .s

2.5 Senelik bir ilişkim var. Çok mutluyuz ve birbirimizi seviyoruz. Sevgilimin 3 gün önce sms si bitti ve maddi sıkıntıdan dolayı yapamıyordu.Bu arada sürekli mesajlasırız.Bende bir türlü gidip ona kontör alamadım işim sebebiyle mesai felan kalıyoruz 1 haftadır işte. Faturalıya geçtiğim için ona kontör göndermem için ilk faturayı ödemem gerekiyormuş daha ilk fatura gelmedi 2 hafta oldu geçeli. 5 TL Kontörü vardı mesaj attı çok hasta oldugunu söyledi arıyorum annesi oldugu için telefonu açmadı. Bnde teleşlandım gecenin 11 inde ona kontör almak için cıktım acık yer bulamadım bana yaklaşık 20 km uzaklıkta bir avea bayisi var oraya gittim 20 liralık kontör aldım mesaj atsın bişey olursa arasın diye.Sms yaptı tesekkur etti ö.degıl dedım. bir süre sonra buluşunca veririm paranı diye bir cümle kullandı iyi geceler mesajında. Ben buna aşırı derecede sinirlendim kızdım okadar karaktersizmiyim senden para alacak kadar ne diyon sen felan diye cevap vermedi.Şimdi buna bir acıklama yapın arkadaşlar niye böyle birşey dedi böyle yapmasına ne denir ne söylenir diyecek birşeyde bulamıyorum yardım edin .s

Daha öncede de bu gibi cümleler kullanmıştı paranın lafını yapmiştı.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• çok çocuksu bence. madem altında kaldı o paranın çok gururlu gider sevdiğin bişeyi alır veya sevdiğin bir yerde yemek ısmarlar vs. kafaya kaktırmak nedir bide 2,5 yıllık ilişki diyosun ilginç açıkçası.

0|0
    0|0
    • çocuksu oldugunu biliyorum. Aynen de dediğin gibi ilginç. ne denir ne söylenir şimdi buna

• hadi bakalım bol şans :) teşekkür ederim bu arada.

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• ıstem dışı çıkıyordur bence.yaptıklarının altında kalmamak ıcın.sende konuya hassas olduğun ıcın takmışsın.ama her keresinde sana bunu borç almışsın gıbı odemeye kalkarsa ıste o zaman ortada bısey var demektır ama.2.5 sene boyunca yapmadıysa abartılı bırsey.gerek yok durduk yerde huzur bozmaya...

bol sans : )

0|0
    0|0
    • altında kalmamak için insan güzel bir cümle kurar bence yani bu resmen veririm paranı der gibi birşey dedi. 2.5 sene boyunca sık değil ama böyle yaptıgı oldu bu benim huzurumu bozuyor

• dusenememıs ıste...yada güzel cümle kurmak yapısında yok.bazen bende oyle olabılıyorum.kotu nıyet yok ama cümleler höt höt cıkabılıyor.lutfen takılma.

• mahcup oluyor sana karsı. bir şey deme kızma sen

0|0
    0|0
  • Kız mahcup olmuş ödemeyi teklif etmiş ne var bunda? Girdiğin zahmet onu utandırmıştır

0|0
    0|0
    • ödemeyi teklif etse kabul etmeyeceğim ama yine bişey demeyeceğim biraz veririm paranı der gibi oldu bu

• çok ta haklı kız kuzura bakma senin için söylemiyorum da ayrılırken yedirdim içirdim şimdi böyle mi olduk diyerek sevgilisinin yüzüne vuran çok erkek var yakın bir arkadaşımın başına geldi bu durum sevgiliyken elini cebine attırmıyormuş ayrılırken ne var ne yok dökmüş eteğindeki taşları bende kız arkadaşın gibi düşünüyorum hatta sevgilimle bu konu yüzünden kaç kere kavga ettik ama ikna edemedim buluştuğumuzde sırf o paranın altında ezilmemek için sadece çay içiyorum aç olsam bile tokum diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• işte gariplik var bir kız sevgilisinin bunu kabul etmeyeceğini bilir ki aynı şeyi o yapmış olsa seninde ona dememen gerekir. bu ikili ilişkilerde normal davranıştır ama parasını vericem demesi çok garip.

0|0
    0|0
    • benim diyecegım en son sey olur ona karsı. tuhaf bunu demesi tam olarak olayıda anlatamadım diyorkı resmen veririm paranı , ayıptır.

• aynen ayıp sonuçta siz sevgilisiniz birbirinizin arasında ufak tefek meblaların bahsinin bile geçmemesi gerek ufak bir söz için bile yapılır yani, sonuçta o sevdiğin insan. ama belki hani bu ara maddi durumundan dolayı sana yük olmak istememiştir. o yüzden bu konuda biraz hassaslaşmıştır. ona,onun bunlardan daha değerli olduğunu söylemelisin,ona nasıl olduğunu merak ettiğini söylemelisin. merak edilmek her insanın hoşuna gider, erkek kız farketmez, hoşuma gitmez diyen yalan söyler..

• 5-10 lira için mi tüm bu uğraş aşın artık şunları paranın insan hayatında 2. planda olduğunu kabul edin.

0|0
    0|0
    • benim için para 2. değil 10. sırada benlik saten bir sıkıntı yok

• o zaman bunu karşıdakine de anlatıp kabullendir hele de ileri yönelik düşünüyosan. daha da olmadı aramızda lafımı olur bir kahve ismarlarsın ödeşiriz hem senide görmüş olurum de bağla gitsin ;))

• haklısın :)

Yükleniyor...